اکسل های کاربردی

فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن

عنوان کامل : فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان

excel
excel

نوع فایل : اکسل (Excel)

اصطلاح دانگی حساب کنیم، معمولاً در فرهنگ ما برای وقت هایی که قرار است یک نفر هزینه ها را پرداخت کند و در نهایت هر کس سهم خود را بپردازد، استفاده می شود ! این فایل اکسل همین کار را به صورت خودکار برای شما انجام میدهد، به راحتی می توانید هزینه ها را ثبت کنید و فایل اکسل آن را به طور خودکار میان ذی نفعان توزیع می کند و سهم هر کس از هزینه ها مشخص می شود. در واقع فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان کار تقسیم هزینه ها بین افراد را تسهیل می کند.

تصویر شماره ۱ از محیط فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان

فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان
فایل اکسل ثبت هزینه مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان

کاربرد فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان:

این فایل اکسل واقعاً کاربردی است ! به نظر من اگر در زندگی روزمره خود با هزینه هایی روبرو هستید که باید به نسبت سهم افراد مختلف توزیع شود این فایل اکسل برای شما طراحی شده است ! البته که در پروژه های دانشجویی برای اکسل و کار با کامپیوتر و سیستمهای اطلاعاتی هم این فایل به درد بخور است.

کارکرد و صحت این فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان توسط پایگاه اطلاع رسانی صنعت تایید می شود.

تایید صحت اطلاعات

فایل اکسل ثبت هزینه های مشترک و تقسیم خودکار آن بین ذی نفعان
این فایل اکسل توسط مرکز کاربردی اکسل تهیه و تولید شده است، به منظور اعمال تغییرات و اختصاصی سازی پس از دریافت برنامه می توانید با تولید کننده فایل برای اعمال تغییرات و اختصاصی سازی ارتباط برقرار نمایید. اطلاعات کامل مرکز کاربردی اکسل درون فایل موجود می باشد.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا