پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

عنوان کامل : پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

تعداد اسلایدها: ۵۶ اسلاید

فهرست مطالب: مفهوم مدیریت استراتژیکتدوین استراتژی – اجرای استراتژی – ارزیابی استراتژی – فرآیند انتخاب استراتژی – تجزیه و تحلیل عوامل داخلی و خارجی

نمونه ای از اسلایدها:

برنامه ریزی استراتژیک

برنامه ریزی استراتژیک گام به گام
برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک گام به گام به توضیح مراحل اجرایی برنامه ریزی استراتژی از از گام اول تا پایان می‌پردازد و با ارائه ای کاربردی منبع مناسبی برای فهمیدن برنامه ریزی استراتژیک گام به گام در زمان کم می باشد. این پاور پوینت را به تمام دانشجویان مدیریت برای فهمیدن درس مدیریت استراتژیک و همچنین مدیران برای رسیدن به درک مناسبی از این موضوع توصیه میکنیم.

تایید صحت اطلاعات


در اسلاید شماره ۴۲ از پاورپوینت برنامه استراتژیک گام به گام این گونه آمده است :

برای تجزیه و تحلیل همزمان عوامل داخلی و خارجی از ابزاری به نام ماتریس داخلی و خارجی استفاده می شود. این ماتریس برای تعیین موقعیت سازمان/ شرکت یا کسب و کار به کار می رود. به عبارت دیگر یک سازمان/ شرکت می تواند با استفاده از این ماتریس، ترکیب و تکلیف واحدهای کسب و کار خود را تعیین کند.
برای تشکیل این ماتریس، شرکت / سازمان بایستی نمرات حاصل ماتریس های ارزیابی عوامل داخلی و خارجی را در ابعاد افقی و عمودی این ماتریس قرار دهد تا جایگاه سازمان یا کسب کار در خانه های این ماتریس مشخص گردد و بتوان استراتژی مناسبی را برای آن اتخاذ نمود. ماتریس داخلی و خارجی به دو شکل ارایه می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا