پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مدیریت تحول

عنوان کامل : دانلود پاورپوینت مدیریت تحول

تعداد اسلایدها: ۱۲۶ اسلاید

فهرست مطالب: تعریف مدیریت تحول – سطوح عمده مدیریت تحول – تعریف تحول در سازمان – تاریخچه تحول سازمانی – مجریان و برنامه های تحول سازمانی – مهم ترین عوامل در تحول – اهمیت و ضروریت مدیریت تحول – فرآیند هشت مرحله ای – مدل های مدیریت تحول – سیستم مدیریت کیفیت – مهندسی ارزش – کایزن – چرخه مدیریت بهره‌وری – شش سیگما – زنجیره ارزش – نظام مدیریت تحول استراتژیک

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت مدیریت تحول

پاورپوینت مدیریت تحول
پاورپوینت مدیریت تحول

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت مدیریت تحول

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت مدیریت تحول تمام اطلاعات و همچنین مواردی را که لازم است برای فهمیدن مدیریت تحول که شاخه‌ای از مدیریت استراتژیک می باشد را به شما خواهد آموخت. این پاورپوینت یک منبع کامل برای آشنایی با مدیریت تحول است و همچنین می تواند برای کنکور ارشد و دکترای مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۴۲ از پاورپوینت استراتژیهای ورود به بازارهای بین المللی این گونه آمده است :

برای تغییرات باید مرتبط با اهداف و آرمان و دیدگاه جامع شرکت داشته باشد، چنین تغییری بر اساس نقاط قوت سازماندهی می شود و هر تغییری را برای اعضاء سازمان مشروع می سازد.
به هم آمیختن قوت های شرکت برای انتخاب افراد کلیدی برای مشاغل و مسئولیت‏های مهم در بکار بردن استراتژی‏های جدید شرکت، به طوری که افراد کلیدی در استفاده از استراتژی‏های جدید شرکت، هنجارها و ارزش‏های خود را در سازگاری فرهنگی سازمان به منصه ظهور می‏رساند.
تقویت ارزشهای جدید سازمان که ممکن است به عنوان یک استراتژی حمایتی و یا استاندارد استراتژی سازمان پذیرفته شده و موجب تغییراتی در فرآیند کار و واحدهای شرکت گردد، نظیر مدل « پدر » ایران خودرو که با ساختار تشویقی انجام می پذیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا