پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی صنعتی

تعداد اسلایدها: ۲۳۳ اسلاید

فهرست مطالب: کلیات بازاریابی صنعتی – رفتار خریداران سازمانی- روابط خریدار و فروشنده در بازارهای صنعتی – بخش‌بندی، هدفگذاری و موقعیت‌یابی در بازارهای صنعتی – برنامه‌ریزی استراتژیک در بازارهای صنعتی – سایر مبحث از جمله:قیمت گذاری در بازارهای صنعتی – استراتژی های توزیع صنعتی – مدیریت محصول در بازارهای صنعتی – ارتباطات بازاریابی در بازارهای صنعتی – تجارت الکترونیکی و بازاریابی صنعتی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

پاورپوینت بازاریابی صنعتی
بازاریابی صنعتی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی صنعتی

کاربرد این پاورپوینت : اهداف پاورپوینت بازاریابی صنعتی عبارت است از آشنایی با ماهیت بازارهای صنعتی، درک رفتار مصرف کنندگان در بازارهای صنعتی، آشنایی با روش‌های بخش‌بندی و موقعیت یابی در بازارهای صنعتی، آشنایی با آمیخته‌های بازاریابی صنعتی، درک کاربردهای فناوری اطلاعات در بازاریابی صنعتی. این پاورپوینت یک منبع درسی کامل برای دانشجویان رشته های مدیریت و داوطلبان کنکور ارشد و دکترای مدیریت است.

 تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۲۵ از پاورپوینت بازاریابی صنعتی این گونه آمده است :

بازاریابی دارای سطوح مختلف (بنگاه، کسب و کار و عملیاتی) است. ایجاد هماهنگی بین هر یک از سطوح استراتژیک و هم‌چنین بین آمیخته‌های بازاریابی اهمیت بسیار زیادی دارد. علاوه بر این، تهیه چنین برنامه منسجم و هماهنگی نیازمند توجه به ابعاد مختلف درون و برون سازمانی است.
بازار و محصول دو عنصر کلیدی در برنامه ریزی بازاریابی تلقی می شوند.

راهنمای فونت

در این پاورپوینت از فونت ZAR استفاده شده است. اگر پس از دانلود در مشاهده متن‌ها مشکلی داشتید، این فونت را از لینک زیر دانلود کنید و در فولدر Fonts در Windows خود کپی کنید.

دانلود فونت زر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا