اکسل های کاربردی

فایل اکسل کارت امتیازی متوازن BSC

عنوان کامل : فایل اکسل کارت امتیازی متوازن Balanced Score Card یا BSC

کارت امتیازی متوازن را باید شاهکار رابرت کاپلان (R.S.KAPLAN) و دیوید نورتون (D.P.NORTON) بدانیم. شما هم حتماً با کارت امتیازی متوازن آشنا هستید و می دانید که این ابزار کاربردی برای برنامه ریزی استراتژیک و کنترل استراتژیک و به طور کلی ارزیابی در سازمان به کار می رود. احتمالاً همین الان که شما در حال مطالعه این فایل هستید، کار مطالعات BSC در خیلی از سازمانهای ایرانی در حال انجام است. فایل اکسل کارت امتیازی متوازن که در اینجا شما می توانید تنها با هزینه ۵ هزار تومان آن را دانلود کنید و بدون محدودیت از آن استفاده کنید؛ تمام شاخصهای BSC را به طول کامل در داخل خود آورده است و کار مطالعات کارت امتیازی متوازن را برای شما تسهیل نموده است. این اکسل کاربردی، که دارای Sheetهای متعدد است، تمام شاخصهای مربوط به مشتری، مالی، نوآوری و فرآیندهای داخلی را دارد و تنها کافی است که شما اعداد را داخل آن وارد نمایید تا فایل اکسل کارت امتیازی متوازن، کار محاسبات و رسم نمودارها و ارائه گزارشات تحلیلی را برای شما انجام دهد.

قبل از این که برای دانلود نمودن، تصمیم بگیرید، حتماً ویدیو و تصاویری که در این صفحه از محیط کار با این فایل اکسل کاربردی قرار داده ایم، تماشا کنید. این فایل اکسل به زبان انگلیسی تهیه شده است و تمام بخشهای BSC را به طور کامل در درون خود دارد.

آشنایی با فایل اکسل کارت امتیازی متوازن

اکسل اکسل کارت امتیازی متوازن
اکسل اکسل کارت امتیازی متوازن

همان طور که در تصویر مشخص است، این فایل اکسل برای تمامی شاخصها (مشتری، مالی، نوآوری و فرآیندهای داخلی) یک Sheet جداگانه در نظر گرفته است که برخی از محاسبات و نمودارها و گزارشها در این فایل به صورت اتوماتیک انجام می شود. پیشنهاد می کنم، ویدیوی زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

کارکرد و صحت فایل اکسل کارت امتیازی متوازن BSC توسط پایگاه اطلاع رسانی صنعت، تایید می شود.

تایید صحت اطلاعات

ویدیوی معرفی فایل اکسل کارت امتیازی متوازن

بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود در اختیار شما  قرار می گیرد و همزمان ایمیل هم می گردد.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

    1. ویدئو، صدا ندارد. در این ویدئو تنها قصد داشتیم بخشهای مختلف فایل اکسل را نمایش دهیم. در صورت تمایل فایل را تهیه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا