پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت تاثیر IT در تامین به موقع زنجیره تامین

عنوان کامل : پاورپوینت تاثیر IT  در تامین به موقع زنجیره تامین

تعداد اسلایدها: ۴۳ اسلاید

فهرست مطالب: توضیح زنجیره تامین – مدیریت زنجیره تامین – انواع جریان زنجیره تامین – پارادایم های جدید زنجیره تامین – تعریف فناوری اطلاعات – نقش و اهمیت اطلاعات در زنجیره تامین – اثرات فناوری اطلاعات بر زنجیره تامین – کاربردهای فناوری اطلاعات در زنجیره تامین

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت تاثیرIT درتامین بموقع زنجیره تامین

پاورپوینت تاثیرIT درتامین بموقع زنجیره تامین
پاورپوینت تاثیرIT درتامین بموقع زنجیره تامین

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت تاثیرIT  درتامین بموقع زنجیره تامین

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت تاثیرIT  درتامین بموقع زنجیره تامین یک کار تحقیقی مناسب و همچنین نشان دهنده تاثیر و  رابطه فناوری اطلاعات با زنجیره تامین است. این پاورپوینت برای دانشجویان صنایع و همچنین مدیریت بخصوص رشته های استراتژیک و اجرایی بسیار مفید است.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۲۲ از پاورپوینت تاثیرIT  درتامین بموقع زنجیره تامین این گونه آمده است :

بسیاری از شرکتها از ابزارهای مدرن الکترونیکی جهت تبادل اطلاعات و رساندن خدمات به مشتریان استفاده کرده اند . همچنین ازبسیاری از منابع خارجی از طریق فعالیت برون سپاری استفاده نموده اند. بنابراین آنها می توانند فضای پیشرفت شان را گسترش دهند و منابع محدود خود را در جهت تمرکز بر توانمندیهای اساسی خود بکار گیرند. در این حالت فناوری اطلاعات ، بازسازی زنجیره ارزش بین شرکتها را با شکوفا شدن تجارت الکترونیک و لجستیک طرف سوم آغاز می نماید. تولیدکنندگان و خرده فروش ها شروع به بکارگیری خدمات لجستیمک طرف سوم می نمایند تا لجستیک را برون سپاری نماید. نهایتا تولید کننده ها ، خرده فروشان و ارائه دهندگان خدمات لجستیک طرف سوم یک زنجیره ارزش جدید را خواهند ساخت. امروزه رقابت در بازار از رقابت بین شرکتها به رقابت بین زنجیره های تامین و از رقابت بین محصولات به رقابت بین خدمات تغییر کرده است. فناوری اطلاعات یک ابزار مهم جهت بالا بردن قدرت رقابتی شرکتها و ارائه خمات بهتر به مشتریان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا