پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی ویروسی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی ویروسی

تعداد اسلایدها: ۲۷ اسلاید

فهرست مطالب: تاریخچه – ویروس در بازاریابی – مفهوم بازاریابی ویروسی – خصوصیات ویژه بازاریابی ویروسی – دلایل محبوبیت بازاریابی ویروسی – ویروسی ارزشی، حیله ای، حیاتی، مارپیچی، ناخوشایند – معایب بازاریابی ویروسی – بازاریابی همهمه ای – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی ویروسی

پاورپوینت بازاریابی ویروسی
پاورپوینت بازاریابی ویروسی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی ویروسی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت بازاریابی ویروسی به تشریح و توضیح و همچنین نحوه استفاده از این روش نوین بازاریابی می پردازد این پاورپوینت منبع مناسبی برای آشنایی با این روش می باشد. دیدن این پاورپوینت را به تمام کارشناسان بازاریابی و همچنین دانشجویان رشته های بازاریابی توصیه می کنیم

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۷ از پاورپوینت بازاریابی ویروسی این گونه آمده است :

بازاریابی ویروسی به تکنیک های بازاریابی اطلاق می شود که از شبکه های ارتباطی اجتماعی برای افزایش آگاهی و شناخت نام یا فعالیتی تجاری از طریق عملیاتی ویروسی (مانند نشر ویروس در کامپیوتر و انسان) استفاده می کند.
بازاریابی ویروسی هر استراتژی که افراد را به انتقال پیام بازاریابی به دیگران تشویق می‌کند و ایجادکننده امکان رشد ترویجی در نمایش و نفوذ پیام است.
بازاریابی ویروسی یک استراتژی بازاریابی است که مردم را به بازگو کردن پیام بازاریابی شما به دیگران، بر می انگیزد. این امر می تواند باعث جلب توجه بسیار زیادی به خدماتی که ارائه می کنید و یا محصولاتی که تولید می کنید باشد. جلب توجهی تصاعدی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا