پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها

عنوان کامل : پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها

تعداد اسلایدها: ۷۳ اسلاید

فهرست مطالب: مقدمه – تعریف استراتژی – مدیریت استراتژیک – هوش در سازمان – هوش مصنوعی – هوش تجاری – معماری هوش تجاری  – هوش رقابتی – اهمیت و کاربرد هوش رقابتی – مدیریت دانش – سطوح مدیریت دانش – هوش استراتژیک –  نتیجه گیری – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها

پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها
پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها مقاله ای کاملا علمی مرتبط با انواع هوش از جمله رقابتی و تجاری میباشد که برای دانشجویان مدیریت و مدیران مفید است. این پاورپوینت می تواند به عنوان یک کار تحقیقی استفاده شود.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۶۸ از پاورپوینت هوش استراتژیک در سازمان ها این گونه آمده است :

هوش استراتژیک در ابتدا با اجرای مفاهیم مدیریت دانش، هوش رقابتی و هوش تجاری باعث می گردد تا ریسک استراتژیک باید به طور قابل توجهی کاهش یابد. هوش رقابتی به ارزیابی رقابت و شرایط بازار کمک خواهد کرد مدیریت دانش می تواند به قدرت نفوذ دانش در داخل و خارج سازمان کمک کرده و باعث دستیابی به مشتریان و ذینفعان شود هوش تجاری می تواند به اجرای تکنیکهای انبار داده و کاوش داده برای عدم الگوهای مخفی بدون پوشش و روابط در حجم زیادی از داده ها تمرکز داخلی داشته باشد راهکارهای مدیریت دانش هوش رقابتی و هوش تجاری می توانند به تصمیم گیرندگان برای بدست آوردن بینش راجع به محیط بیرون کسب و کار ایجاد کنند .

 

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام
    دوبار پول پرداخت کردم ولی نتوانستم پاور پوینت هوش استراتژیک را دانلود کنم

    1. دوست عزیز، پرداخت شما ناموفق بوده است، و پول از حساب شما کسر نشده و یا توسط سیستم بانکی به حساب شما برگشته است. لطفاً فرآیند پرداخت را یک بار دیگر طی بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا