پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی رابطه مند

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی رابطه مند

تعداد اسلایدها: ۳۰ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: مقدمه – تعریف بازاریابی رابطه مند – دلایل پیداش بازاریابی رابطه مند – بازاریابی رابطه مند تهاجمی و دفاعی – استراتژی های بازاریابی رابطه مند – مدل های بازاریابی رابطه مند – خروجی بازاریابی رابطه مند –  نتیجه گیری

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

بازاریابی رابطه مند

پاورپوینت بازاریابی رابطه مند
پاورپوینت بازاریابی رابطه مند

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی رابطه مند

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت بازاریابی رابطه مند تمام مباحث مربوط به Relationship Marketing یا همان بازاریابی رابطه مند را توضیح می دهد و تقسیم بندی مناسب و دقیقی از موضوعات مرتبط با آن را مطرح می سازد. این فایل پاورپوینت می تواند برای مدیران بازاریابی و همچنین دانشجویان رشته بازاریابی و مدیریت بسیار مفید باشد. این پاورپوینت یک منبع عالی درسی برای دانشجویان به منظور درک بازاریابی رابطه مند و برای مدیران به منظور آشنایی ابتدایی با این حوزه در جهت بهره مندی از مزایای آن می باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۲۹ از پاورپوینت بازاریابی رابطه مند این گونه آمده است :

به دلیل مزایای چشمگیر بازاریابی رابطه‌مند، شرکتها به سمت انتخاب این روش حرکت می کنند.چون در شرایط جدید روشهای بازاریابی گذشته کارایی لازم را نداشته و سودآوری کمتری دارند. بیشتر بازارها بلوغ یافته و با رقابت فشرده و عرضه بسیار فراوانتر از تقاضا مواجه هستند. در این شرایط، مشتریان جدید به سختی یافت می شوند و لذا نیاز مبرم به حفظ و نگهداری مشتریان فعلی به شدت در شرکت‌ها و بنگاهها احساس می شود .با توجه به این تغییرات، سازمانها بایستی پیشاپیش خود را تجهیز کرده و آماده مقابله با رقبا شوند. در این خصوص بازاریابی رابطه مند با ایجاد و حفظ روابط طولانی مدت با مشتریان فعلی، سعی در کاهش هزینه جذب مشتریان جدید و از این طریق افزایش سودآوری شرکت دارد. در نتیجه شناخت بازاریابی رابطه مند و گستردگی ابعاد آن عاملی ضروری جهت حفظ بازار و افزایش توان رقابتی شرکتهاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا