پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت هوش در مدیریت

عنوان کامل : پاورپوینت هوش در مدیریت

تعداد اسلایدها: ۳۴ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: هوش چیست – انواع هوش – هوش کسب وکار – عناصر اصلی هوش کسب و کار – هوش سازمانی – هفت مولفه هوش سازمانی – هوش رقابتی – وظایف هوش رقابتی – فرآیند هوش رقابتی – هوش تجاری – اهداف هوش تجاری در سازمان – سیستم های پشتیبان تصمیم گیری (DSS) – اجزای سیستم های پشتیبان تصمیم گیری – سیستم خبره

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت هوش در مدیریت

پاورپوینت هوش در مدیریت
پاورپوینت هوش در مدیریت

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت هوش در مدیریت

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت هوش در مدیریت به مبحث و تعریف و همچنین توضیح مفاهیم و ابعاد انواع هوش های استراتژیک مدیریتی یعنی هوش کسب و کار، رقابتی، سازمانی و تجاری می پردازد. این پاورپوینت منبع مناسبی برای آشنایی با این هوش ها و همچنین نحوه به کارگیری آن در سازمانها می باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۹ از پاورپوینت هوش در مدیریت این گونه آمده است :

هوش سازمانی (OI) به معنای کسب دانش و اطلاعات جامع از همه عواملی که بر سازمان تاثیر می گذارد. منظور از همه عوامل یعنی اطلاعاتی که از مشتریان، ارباب رجوع ، رقبا، محیط اقتصادی ، محیط فرهنگی ، فرایندهای سازمانی (مالی ، اداری ، حفاظتی ، تولیدی ، منابع انسانی ، بودجه و…) که تاثیر زیادی بر کیفیت تصمیمات مدیریتی در سازمان می‌گذارد هوش سازمانی است. هوش سازمانی شما را برای تصمیم‌گیری در همه عوامل موثر بر سازمان و شرکت‌ها توانمند می‌سازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا