پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP

عنوان کامل : پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP

تعداد اسلایدها: ۲۱ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: تاریخچه مختصری از تکامل ERP – سیر تکاملی و تدریجی ERP – جایگاه سیستم های ERP در سازمان – تعریف ERP – ERP از منظر فناوری اطلاعات – زیر سیستم تشکیل دهنده ERP – دلایل عمده استفاده از ERP در شرکت‌ها – علت برتری  ERP – قبل و بعد از ERP – انواع روش های پیاده سازی ERP – عوامل موفقیت و شکست پیاده سازی ERP – هزینه‌ی استقرار ERP و هزینه های پنهان آن – مزایا و معایب ERP – چالشها ی ERP – منابع

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP
پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP به تعریف و توضیح این سیستم به طور کامل در سازمان ها که تمام فرایند ها و خرده سیستم ها را در برمی‌گیرد می پردازد. این مبحث برای تمام مدیران و کارشناسان بخش استراتژیک شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و همگان می توانند با استفاده از این پاورپوینت به اطلاعات کاملی از برنامه ریزی منابع سازمان ERP دست پیدا خواهند کرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۴ از پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمان ERP این گونه آمده است :

در این روش تمام بخش‌های عملیاتی سازمان به یک‌باره با پکیج‌های ERP مکانیزه می‌شوند و تمام بخش‌های سازمان تحت تأثیر تغییرات ناشی از استقرار سیستم جدید خواهند بود. سازمان برای پیاده‌سازی سیستم ، یک طرح جامع ایجاد می‌کند. بدین ترتیب نصب و به‌کارگیری تمامی قسمت‌های سیستم به طور همزمان در تمامی واحدهای سازمان آغاز می‌شود. در صورتی که این روش به خوبی اجرا گردد می‌تواند هزینه‌های یکپارچه سازی را کاهش بخشد. این روش در مورد سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع سازمان اولیه به‌کار گرفته می‌شود. اما امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما باید دانست که سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمان بسیار فراتر از یک سیستم اطلاعاتی سنتی است . این سیستم تنها باعث اتوماسیون فرآیندهای سازمان نمی‌شود، بلکه بسیاری از فرآیندهای سازمان در این بین نیز تغییر می‌کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا