پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی

عنوان کامل : پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی

تعداد اسلایدها: ۱۶ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: اصول قیمت گذاری – تعریف قیمت گذاری – اهداف قیمت گذاری – قیمت گذاری در بازار بین المللی – استراتژی های قیمت گذاری در بازار بین المللی – مشکلات قیمت گذاری در بازار بین المللی – عوامل تاثرگذار قیمت گذاری در بازار بین المللی – منابع

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی

پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی
پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی روش ها و اصول و همچنین مشکلات قیمت گذاری در بازارهای خارجی را که کاملا با قیمت گذاری داخلی تفاوت دارد بیان می کند.تمامی سازمانها و شرکتها، برای کالاها و خدماتی که عرضه می‌دارند قیمتی تعیین می‌کنند. پس از این رو این پاور پوینت برای تمام شرکت ها می تواند مفید باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۷ از پاورپوینت قیمت گذاری در بازارهای بین المللی این گونه آمده است :

قیمت گذاری در بازارهای جهانی از قیمت گذاری در بازارهای داخلی مشکل تر است. در بازار داخلی مدیر به اثرات محیط فرهنگی و اقتصادی بر سیاست های قیمت گذاری به خوبی واقف است. اما در بازار خارجی مدیر به علت عدم آشنایی با بازارهای خارجی و تنوع این بازارها، به راحتی نمی تواند در مورد سیاست قیمت گذاری تصمیم گیری کند. در بازارهای بین المللی؛ تفاوت واکنش مشتریان به استراتژی های قیمت گذاری برحسب کالا و در بازارهای مختلف، محدودیت هایی که دولت ها درباره میزان سود و قیمت ها وضع می کنند، رقابت هایی که تغییرات قیمت را در بازار تعیین می کنند و وجود قوانین مختلف از جمله مشکلات قیمت گذاری هستند. اما با وجود این مشکلات، شرکتی که می خواهد به طور موثر رقابت کند و از لحاظ حجم فروش و سود به اهداف خود برسد باید در قیمت گذاری، شرایط محلی و هماهنگی با سایر عناصر آمیخته بازاریابی را در نظر بگیرد. در قیمت گذاری بین المللی، علاوه بر عواملی که در قیمت گذاری داخلی موثرند باید عواملی مانند نوسانات نرخ ارز، ارزی که با آن قیمت ها با آن اعلام می شود، کنترل دولت ها بر تعرفه ها و گروهی از عوامل اقتصادی و فرهنگی که در بازارهای مختلف با هم فرق می کنند، نیز مورد توجه قرار گیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا