پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM

عنوان کامل : پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM

تعداد اسلایدها: ۲۷ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: سیستم متدولوژی سیستمی – مقدمه – اساس – ساختار – نمای کلی – مهندسی تنوع – تئوری تنوع ضروری و سایبرنتیک – محدودیت ها – مزیت ها – VSM در معماری فرآیندی سازمان – نرم افزارهای کمکی – پیاده سازی در عمل – نتیجه گیری – منابع

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM

پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM
پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM به تعریف و تفسیر مفهوم  Viable System Model بر اساس مطالعات انجام گرفته بر روی این موضوع می پردازد. این پاورپوینت یک تحقیق علمی می باشد که به منظور ارائه دانشگاهی برای دانشجویان رشته های مدیریت مناسب می باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۵ از پاورپوینت مدل سیستم های زیست پذیر VSM این گونه آمده است :

کلیت ساختار مدل VSM سلسله مراتبی است. ساختار آن شامل درون‌گذاری‌ (Embedment)های تودرتو یا به عبارتی شبکه‌های به‌هم‌تنیده است. به عبارت دیگر هر سطح از جزئیات یک سیستم زینده در قالب شبکه‌هایی مرتبط تعریف می‌شود. اگر به جزئیات هر شبکه توجه کنیم به وجود سیستمی زینده در داخل آن پی می‌بریم. به این سطوح سیستم‌های زینده «سطوح بازگشتی» می‌گویند.
سطوح بازگشتی به معنای در ارتباط بودن سیستم‌های مدیریتی (زیرسیستم‌های ۲ تا ۵) یک سیستم زینده در سطوح مختلف است. زیست‌پذیری یک سیستم زینده به معنای حفظ هویت زیرسیستم ۱ است. مدل VSM از چندین زیر سیستم تشکیل شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا