پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

عنوان کامل : پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

تعداد اسلایدها: ۲۸ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: ارزش مشتری – هرم مشتری – ارزش از دید مشتری – خلق ارزش برای مشتری – مولفه های تعیین کننده ارزش – فرآیند ایجاد ارزش – پیشنهاد ارزش به مشتری – انواع پیشنهاد ارزش – گام های پیاده سازی مدیریت ازش مشتری – موارد ارزش زا در بانکداری خرد، شرکتی، اختصاصی و تامین سرمایه – چرخه حیات ارزش – پیشنهاد ارزش – نقشه ارزش

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP
پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP به مبحثی که در مدیریت استراتژیک ارائه می شود میپردازد و کاملا کاربردی تمام مراحل و مفهوم ایجاد ارزش به مشتریان را شرح می دهد. این پاورپوینت را به تمام دانشجویان رشته های مدیریت به خصوص مدیریت استراتژی و اجرایی و همچنین کارشناسان و مدیران استراتژیک پیشنهاد می دهیم.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۴ از پاورپوینت پیشنهاد ارزش به مشتریان CVP این گونه آمده است :

پیشنهاد ارزش مشتری (CVP) شامل جمع کل منافعی است که فروشنده به مشتری وعده می دهد که در ازاء پرداخت (یا انتقال ارزش) مشتری ارائه می شود.
پیشنهاد ارزش به مشتری یک بیانیه از بازاریابی یا کسب و کار است که توضیح می دهد چرا یک مشتری باید محصول یا خدمتی را خریداری و دریافت کند.
این پیشنهاد بیشتر مرتبط با مشتریان بالقوه است تا سایر گروه ها. در این پیشنهاد مزیت های رقابتی یک محصول یا خدمت خاص بیان می شود که نسبت به رقبا برتری دارد و مشتری را متقاعد می سازد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا