پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت اصول علم اقتصاد

عنوان کامل : پاورپوینت اصول علم اقتصاد

تعداد اسلایدها: ۲۵۵ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: تعریف علم اقتصاد – انواع منحنی ها – کارایی – رشد اقتصادی – سیستم های اقتصادی – خانوارها و بنگاه ها – تقاضا و منحنی تقاضا – عرضه و منحنی عرضه – تعادل و عدم تعادل در بازار – عوامل موثر بر تقاضا و عرضه – مطلوبیت – منحنی بی تفاوتی – تولید و عوامل تولید – کشش – انواع منحنی ها در کوتاه مدت و بلند مدت – انواع بازارها

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت اصول علم اقتصاد

پاورپوینت اصول علم اقتصاد
پاورپوینت اصول علم اقتصاد

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت اصول علم اقتصاد

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت اصول علم اقتصاد با ارائه و تدریس سرفصل های درسی به همین عنوان می پردازد و به عنوان یک کتاب درسی از این پاورپوینت می توان بهره برد و تمام مباحث مربوط به اقتصاد خرد را پوشش میدهد و با ارائه نمودارها و مثال های کاربردی فهم مطالب را بهتر میکند که تمام دانشجویان حسابداری و مدیریت می توانند ازاین پاورپوینت استفاده کنند.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۹۵ از پاورپوینت اصول علم اقتصاد این گونه آمده است :

در بلند مدت، عوامل تولید ثابت وجود ندارد و تولید کننده می تواند کارگاهش را به هر اندازه بسازد. منحنی هزینه متوسط بلند مدت (LAC)، حداقل هزینه هر واحد تولید در هر سطح تولید را وقتی که امکان ساخت اندازه دلخواه کارگاه وجود داشته باشد، نشان می دهد. لذا منحنی LAC از قسمت های مربوطه (حداقل هزینه) منحنی های کوتاه مدت (SAC) تشکیل می شود.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا