پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

عنوان کامل : پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

تعداد اسلایدها: ۲۹ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: مقدمه – مشکلات کاربران در استفاده از وب –  Web Mining – مراحل وب کاوی – وب کاوی و زمینه های تحقیقاتی مرتبط – وب کاوی و داده کاوی – تفاوت وب کاوی و داده کاوی – وب کاوی و یادگیری ماشین – انواع وب کاوی – چالش های وب کاوی – انواع الگوریتم های وب کاوی – درخت تصمیم – شبکه عصبی – HITS – Page Rank  – کاربردهای وب کاوی –  Googleو وب و کاوی –  Ebay و وب و کاوی – نتیجه گیری – منابع

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining
پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining روش های مدیریت داده های در فضای وب و همچنین روش های و تکنیک های دستیابی، اشتراک و استخراج طلاعات از داده ها را ارائه می‌دهد. این پاورپوینت برای  تمام کسانی که با کسب و کارهای تحت وب در ارتباط هستند و همچنین  کاشناسان بازاریابی اینترنتی بسیار مفید می باشد.

 

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۲۰ از پاورپوینت آشنایی با وب کاوی Web Mining این گونه آمده است :

روش های وب کاوی بر اساس آن که چه نوع داده ای را مورد کاوش قرار می دهند، به سه دسته تقسیم می شوند:
۱- کاوش محتوای وب :فرآیند استخراج اطلاعات مفید از محتوای مستندات وب است. این محتوا می تواند شامل متن، تصویر، ویدئو، صدا و یا رکوردهای ساخت یافته مانند لیست ها و جداول باشد.
۲- کاوش ساختار وب : وب را می توان به صورت گرافی که گره های آن اسناد و یال های آن پیوندهای بین اسناد است، بازنمایی کرد. کاوش ساختار وب، فرآیند استخراج اطلاعات ساختاری از وب می باشد.
۳- کاوش استفاده از وب: کاوش استفاده از وب، کاربرد تکنیک های داده کاوی برای کشف الگوهای استفاده از وب، به منظور درک و برآوردن بهتر نیازهای کاربران می باشد. این نوع از وب کاوی، داده های مربوط به استفاده کاربران از وب را مورد کاوش قرار می دهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا