پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان

عنوان کامل : پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان

تعداد اسلایدها: ۵۸ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: تعاریف و مفاهیم مدیریت و سازمان – مثال‎های طبقه‎بندی نظریه‎های سازمان و مدیریت – سیر تحول نظریه‎های مدیریت – خلاقیت – برنامه ریزی – تصمیم گیری و حل مساله – برنامه ریزی استراتژیک یا راهبردی – سازماندهی – هدایت و رهبری – کنترل

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان

پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان
پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان به ارائه تمام مباحث و مفاهیم پیرامون مدیریت و تشریح وظایف مدیران در سازمان ها به طور کلی می پردازد. این پاورپوینت برای تمام کسانی که میخواهند با نظریه های مدیریت آشنا شوند مفید است و همچنین می تواند یک منبع درسی برای دانشجویان رشته های مدیریت به حساب آید.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۸ از پاورپوینت مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان این گونه آمده است :

نهضت روابط انسانی: در پرتو مطالعات هاثورن تاکید بر نیازهای اجتماعی توسط دیگر نظریه پردازان ادامه یافت و به نهضت روابط انسانی شهرت یافت.
رفتار اداری: هربرت سایمون در کتاب رفتار اداری خود اظهار می دارد که رفتار اداری افراد به طور کامل منطقی نیست و براساس محدودیت ها تصمیم گیری عقلایی-اقتصادی تحقق می یابد و تصمیم گیرنده به یک تصمیم رضایت بخش اداری اکتفا می کند.
انسان گرایی و منابع انسانی:  این اندیشه عامل نیروی انسانی را در کنار عوامل تجارت و تجهیزات مطرح نمود. مازلو با نظریه‎ی سلسله مراتب اختیارات، مک گریگور با تئوری نگرش x و y از نظریه پردازان مشهور این حوزه می باشند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا