پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر

عنوان کامل : پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر

تعداد اسلایدها: ۳۶ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: ابعاد ساختاری و محتوایی سازمان – ویژگی های استراتژیکی – یادگیری سازمانی – انواع دانش – زمینه های یادگیری – سازمان های یادگیرنده – سیستم های بازخور – ویژگی های استراتژیک سازمان های یادگیرنده – فرآیند یادگیری سازمانی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر

پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر
پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر به ارائه تمام مسائل پیرامون سازمان های یادگیرنده و همچنین ساختار و ویژگی هایی که این سازمان ها دارد می پردازد. این پاورپوینت یک کار تحقیقی و آموزشی در این زمینه میباشد که برای دانشجویان رشته های مدیریت و همچنین مدیران مفید می باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۳۰ از پاورپوینت ساختار و کارکرد سازمان های فراگیر این گونه آمده است :

به دست آوردن اطلاعات درباره ماموریت و اهداف سازمان برای توانمند سازی کارکنان وتوسعه سازمانهای نوآور- حساس وحیاتی است.درک روشن از فعالیتهای اصلی سازمان منجر به دستیابی به اهداف وماموریتهای سازمانی میشود ودر کارکنان تعهد ایجاد میکند.

با تغییرات بسیار گسترده و سریع در محیط مأموریتی سازمان های مختلف، چابکی سازمانی به یکی از ویژگی های اساسی در موفقیت سازمان ها تبدیل شده است، بنابراین در پژوهش پیش رو به بررسی تأثیر مدیریت کیفیت فراگیر بر چابکی در اداره مهندسی مدیریت توزیع برق اراک در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی پرداخته شده است. هدف اجرای پژوهش حاضر، کاربردی و روش اجرای آن، توصیفی از نوع پیمایشی می باشد.

 

 

 

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا