تحقیق و پژوهش کاملتحقیق و مقاله

تحقیق : بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان

تحقیق اجرای سیستم ERP در سازمان
Word

عنوان کامل تحقیق (پایان نامه) : بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: ۱۳۱

فهرست مطالب: فصل اول کلیات تحقیق – فصل دوم ادبیات تحقیق – فصل سوم روش تحقیق – فصل چهارم تجزیه و تحلیل داده ها – فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات – منابع – پرسشنامه و ضمائم

فصل دوم ادبیات تحقیق: مدیریت – مدیریت موفق و موثر – سطوح مدیریت – مهارتهای مدیریت – نقش های مدیریتی – مدیریت مشارکتی – مزایای حاصل از مدیریت مشارکتی – نظام مدیریت کیفیت جامع – مدیریت منابع انسانی – وظایف مدیریت منابع انسانی – عناصر فراگرد ارتباطات – نظام ایمنی و سلامتی کارکنان – نظام حقوق و مزایا  – شرح شغل – نظریه های متداول در زمینه حقوق و دستمزد – روش های تعیین مزد کاران انفرادی  – رهبری اثر بخش – فرق رهبری با مدیریت – وظایف رهبری – ویژگی های یک رهبر موثر  – سبک های عمده رهبری –
انگیزش – تئوریهای انگیزش – اندازه گیری میزان بهره وری – پنج مرحله برای کامیابی

این پایان نامه می تواند به عنوان راهنمایی به منظور تحقیق و پژوهش بیشتر در زمینه وظایف مدیریت و عملکرد کارکنان توسط سایر پژوهشگران مورد استفاده قرار گیرد.

این تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان

کاربرد این تحقیق: ادبیات تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان در واقع این فایل یک پایان نامه کامل با همین عنوان می باشد. این فایل برای تمام دانشجویان رشته های مدیریت بسیار مفید و کاربردی می باشد چرا که هم میتوانند از مطالب آن استفاده کنند و هم با فرمت یک پایان نامه آشنا شوند. همچنین در انتهای این پایان نامه پرسشنامه مورد استفاده آورده شده است که ارزش مطالعاتی و پژوهشی پایان نامه بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان که می توانید آن را دانلود فرمایید، افزایش داده است. در این پایان نامه تاثیر مباحثی مانند انگیزش، رهبری، سیستم حقوق و دستمز، منابع انسانی و دیگر وظایف مدیریتی در سازمان را بر عملکرد کارکنان مورد بررسی قرار داده است.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره ۷۱ از تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان این گونه آمده است :

وظایف رهبری عبارت است از طراحی فرایندهای یادگیری به گونه ای که کارکنان و افراد زیر دست او در سازمان و یا یک مجموعه بتواند به نحو سازنده با موارد اساسی که با آن مواجه هستند رو به رو شوند:
وظایف یک رهبر شامل. داوری کردن،درخواست پیشنهاداز دیگران، ارائه خط مشی و هدف سازمان، شتاب و سرعت بخشیدن به امور،تامین امنیت، شاخص و نماینده بودن، القاء نمودن و تشویق و تمجید می باشد.

در صفحه شماره ۱۱۹ از تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان این گونه آمده است :

آموزش رابطه معناداری با عملکرد کارکنان دارد. به طوری که طی اطلاعات
پرشناسنامه ای به این نتیجه رسیدیم که آموزش می توان باعث افزایش قدرت و خلاقیت، علاقه و وفاداری به شغل، آشنایی با اهداف سازمان، کاهش اوقات بیکاری در اداره، میزان افزایش سرعت در تصمیم گیری، پیشرفت در برخورد با ارباب رجوع و قدرت برطرف کردن مشکلات شود. البته لازم به ذکر است که در بین افراد نمونه کسی جواب کم نداده است که بسیار جالب و مهم است.

پایان نامه بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا