پیشینه پژوهش هاتحقیق و مقاله

ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها

Word
Word

عنوان کامل تحقیق: ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: ۱۳۸

 

فهرست مطالب: مقدمه – تعریف مدیریت زنجیره تامین – طرح کلى یک زنجیره تامین – انقلاب زنجیره تأمین – مدیریت موجودی کالا – رقابت پذیری – محیط فرصت های راهبردی – بعد الکترونیکی مدیریت زنجیره تأمین – چشم انداز مدیریت راهبردی – سیستم های پشتیبانی کار تیمی – مدیریت توسعه دانش فرایند – فن‌آورى اطلاعات ومدیریت زنجیره تامین – بررسى جایگاه مدیریت زنجیره تامین در پیاده‌ سازى تجارت الکترونیک – موانع پیاده‌سازی SCM – ساختار شبکه تأمین – ابعادساختاری شبکه تامین – فرایند‌های شبکه تأمین – تجهیزات کلیدی مدیریت زنجیره تأمین – ده مرحله برای کارآمد ساختن زنجیره تأمین  – گذر از زنجیره تأمین به شبکه تأمین – مدل‌های کسب و کار اینترنتی در حال تکامل – منابع

این ادبیات تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها

کاربرد این ادبیات تحقیق : ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها یک فایل مناسب و عالی برای استفاده در مقالات و پایان‌نامه های کارشناسی ارشد و دکترا مرتبط با این موضوع می باشد در این فایل شما تمام مطالب مرتیط در حوزه مدیریت زنجیره تامین و همچنین شبکه تامین و اثرات آن بر کسب و کار ها  و همچنین تاثیر فن آوری و اینترنت را بر زنجیره تامین را بصورت منظم و با یک پیوستگی مناسب خواهید دید. همچنین این فایل می تواند یک منبع مناسب درسی برای علاقه مندان به این موضوع باشد.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره ۱۵ از ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها این گونه آمده است :

امروزه، هیچ شرکتی نمی‌تواند از مدیریت زنجیره تأمین چشم‌پوشی کند و انتظار بقا داشته باشد. اکنون، اندیشه زنجیره تأمین به یک اندیشه رایج در همه شرکت‌های عمده در سراسر جهان تبدیل شده است و اگر تا همین چند سال پیش، دسترسی به بازارهای جهانی فقط در اختیار بزرگ‌ترین و موفق‌ترین شرکت‌ها بود، امروزه به برکت وجود اینترنت، حتی کوچک‌ترین شرکت‌ها نیز می‌توانند به بازارها و نمایشگاه‌های اینترنتی وارد شده و کالای خود را با بهترین قیمت‌ها و شرایط عرضه کنند.

در صفحه شماره ۱۰۱ از ادبیات تحقیق مدیریت زنجیره تامین و تاثیر آن بر کسب و کار ها این گونه آمده است :

دسترسی به منابع کالا و خدمات بخشی بسیار مهم از زنجیره تأمین است که تا همین اواخر در برابر اتوماسیون مقاومت می کرد. برای بسیاری از شرکت‌ها، پیدا کردن بهترین مواد اولیه یا خدمات با مناسب‌ترین قیمت و تحت بهترین شرایط ارسال، فرایندی پر دردسر است. موارد بسیاری هست که در آن، دانش وتعامل انسانی، کارهای دشوار را آسان کرده است. همین که بسیاری از شرکت‌ها در برابر استفاده از فناوری پیشرفته یا اتوماسیون فعالیت‌های دسترسی به منابع مقاومت می‌کنند، آهنگ پیشرفت دسترسی الکترونیکی به منابع را دشوار ساخته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا