پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان

عنوان کامل : پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان

تعداد اسلایدها: ۳۵ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: عوامل موثر در بهره وری – عوامل برون سازمانی – عوامل درون سازمانی – عوامل موثر برای افزایش سطح بهره وری – عوامل موثر بر بهره وری – عوامل داخلی سازمان – عوامل خارجی سازمان – شیوه های مدیریتی برای افزایش بهره وری – بهره وری و مشارکت کارکنان – رضایتع شغلی و بهره وری – مشکلات عدم بهره وری  – کلیدهای بهبود بهره وری – منابع بهبود بهره وری – فواید بهره وری – موانع بهره وری – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمانپاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان

پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان به بررسی و توضیح تمامی این عوامل بصورت کامل می پردازد از مطالب این پاورپوینت می توان به عنوان ادبیات تحقیق در موضوع بهره وری استفاده نمود. این پاورپوینت برای دانشجویان رشته های مدیریت و همچنین صنایع کاملا کاربردی و میتواند به منظور یک کار کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۲۰ از پاورپوینت عوامل موثر در بهره وری سازمان استفاده این گونه آمده است :

عوامل داخلی بهره وری بنگاه در دو گروه قابل تقسیم می باشند. گروه اول عوامل سخت افزاری یا عواملی که به آسانی و در کوتاه مدت قابل تغییر نیستند. این عوامل شامل محصول بنگاه، تکنولوژی تولید، ماشین آلات و تجهیزات، مواد خام و انرژی است. گروه دوم عوامل نرم افزاری با عواملی است که تقریباً به آسانی قابل تغییرند. این عوامل شامل افراد سیستمهای سازمانی، روشهای کار، و روشهای مدیریت است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا