پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت چرخه حیات توسعه سیستم

عنوان کامل : پاورپوینت چرخه حیات توسعه سیستم

تعداد اسلایدها: ۴۰ اسلاید

فهرست مطالب این پاورپوینت: چرخه حیات سیستم – فازهای چرخه سیستم – توسعه چرخه حیات – چرخه حیات مدیریت – فاز برنامه ریزی – فاز آنالیز – فاز طراحی – فاز پیاده سازی – فاز کاربردی – طراخی مجدد فرآیند کسب و کار – مهندسی معکوس – سازماندهی مجدد – چشم انداز – خلاصه

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت چرخه حیات:

پاورپوینت چرخه حیات توسعه سیستم

پاورپوینت چرخه حیات توسعه سیستم
پاورپوینت چرخه حیات توسعه سیستم

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت چرخه حیات توسعه سیستم

کاربرد این پاورپوینت : این پاورپوینت در ابتدا به توضیح موضوع می پردازد و در ادامه تمام فاز های توسعه سیستم و گام ها لازم برای رسیدن به آن را بررسی میکند. این پاورپوینت منبع مفیدی برای دانشجویان رشته های مدیریت IT، اجرایی و صنعتی می باشد که میتوانند به عنوان ارائه درسی نیز از ان استفاده کنند.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۵ از این پاورپوینت این گونه آمده است :

توسعه چرخه حیات عبارتی است که شامل برنامه ریزی ، تجزیه و تحلیل ، طراحی و پیاده سازی از چرخه حیات سیستم می باشد.

به این ترتیب واضح است که نام بردن از چرخه حیات سیستم نباید توام با غفلت از پویایی و تحولی باشد که این مفهوم طی دهه‌های اخیر تجربه کرده‌است و همچنان دستخوش آن است. مهندسین نرم افزار و کلیه افراد دیگری که در سطوح مختلف در یک پروژه نرم افزاری با ایشان همکاری می‌کنند، باید در مورد استنباط خود از مفهوم و وزن نسبی هریک از این گام‌ها در چارچوب متدولوژی ای که انتخاب شده‌است درک روشن و مشترکی داشته باشند.

قدیمی‌ترین روش‌شناسی توسعه سیستم روش آبشاری (Waterfall) است که در حقیقت برآمده از همین مفهوم، “چرخه حیات توسعه سیستم” است و هرچند که امروزه عملا یک روش منسوخ و قدیمی محسوب می‌شود اما در بسیاری از موارد مفاهیم و واژه نامه آن به منظور ارائه تصویری ولو کلی از نحوه جریان امور پروژه‌های توسعه سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا