نرم افزارهای کاربردی

نرم افزار افزایش بازدید سایت Visitor Maker

یکی از شاخصهایی که صاحبان سایت ها و وبمسترها روزانه آن را بررسی می کنند، «بازدید سایت» است. از این روی نرم افزار افزایش بازدید سایت با نام Visitor Maker ممکن است برای بسیاری از صاحبان سایت ها کاربردی باشد. نرم افزار بازدید ساز یا همان افزایش بازدید سایت با دریافت پارامترهای مختلف از کاربر، به طور خودکار و از آی پی ها مختلف، بازدیدکنندگان را به سایت مورد نظرتان هدایت می کند. آن چه مسلم است، این ترافیک کاربر واقعی نمی باشد. اما ممکن است برای برخی اهداف مدیران سایتها این نرم افزار به کار آید.

در ادامه می توانید در مورد اهداف مدیران سایتها در استفاده از نرم افزار افزایش ترافیک سایت را مشاهده فرمایید.

چرا نرم افزار افزایش بازدید سایت Visitor Maker را بخرم؟

برخی از مدیران سایتها از نرم افزار افزایش بازدید سایت برای بهبود رتبه الکسا استفاده می کنند.

برخی از مدیران سایتها از نرم افزار افزایش بازدید برای بهبود وضعیت در موتورهای جستجو استفاده می کنند.

برخی از مدیران سایتهای از نرم افزار افزایش بازدید سایت برای افزایش تعداد کاربران انلاین خود (قابل مشاهده در گوگل آنالیتیکس) استفاده می کنند.

عملکرد صحیح نرم افزار توسط ما به طور کامل بررسی گردیده است، اما تاثیرگذاری بازدیدهای ارسالی از سوی Visitor Maker در اهداف بالا، موضوعی است که توسط ما بررسی نشده است و خریدار باید خود در این مورد مطالعه کند.

نرم افزار Visitor Maker چگونه کار می کند؟

نحوه استفاده از نرم افزار بازدید ساز یا نرم افزار افزایش بازدید سایت Visitor Maker خیلی ساده است. کافی است که پارامترهای زیر را در نرم افزار افزایش بازدید وارد کنید :

ارجاع دهندۀ ترافیک (بازدید) – به این معنا که ترافیک ورودی به سایت هدفِ شما از کجا می آید. مثلاً می توانید سایت Google یا Bing را وارد کند

آدرس سایت هدف – به این معنا که می خواهید بازدید برای چه سایتی ایجاد شود؟

مدت زمان بازدید – به این معنا که نرم افزار در سایت هدف چند ثانیه باقی بماند؟ (Time on Site)

آدرس صفحات داخلی – به این معنا که نرم افزار پس از بازدید از سایت مورد نظرتان از کدام صفحات داخلی و هر کدام به چه مدت بازدید کند؟ (Bounce Rate)

لیست آی پی ها – شما بایستی یک لیست پراکسی در اختیار نرم افزار قرار دهید، که به ترتیب با تغییر آنها به صورت خودکار از سایت شما بازدید کند

تصویر زیر، همین فیلدها در نرم افزار افزایش بازدید نمایش می دهد.

نرم افزار افزایش بازدید سایت
نرم افزار افزایش بازدید سایت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا