پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

عنوان کامل : پاورپوینت جامع مبانی سازمان و مدیریت

تعداد اسلایدها: ۲۲۳ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت : مدیریت و مدیران – مبانی برنامه ریزی – مبانی تصمیم گیری – مبانی طراحی ساختار – مدیریت منابع انسانی – مبانی رفتار فردی و گروهی – انگیزش و پاداش – رهبری و سرپرستی – جمع بندی مباحث مبانی مدیریت و سازمان

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت :

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت
پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت
پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت
پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت
پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت
پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت مبانی مدیریت و سازمان

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت جامع مبانی مدیریت و سازمان، یکی از کاربردی ترین فایلهای پاورپوینت در سایت فروشگاه فایلهای مدیریتی است، زیرا درس مبانی مدیریت و سازمان، که ممکن است با نام های اصول مدیریت یا اصول سرپرستی نیز در برخی رشته های به کار رود، یکی از دروس پایه ای و اساسی رشته مدیریت است. بنابراین دسترسی به یک مجموعه کامل پاورپوینت در موضوع مبانی مدیریت و سازمان بسیار اهمیت پیدا می کند. از این روی علاوه بر فایلهای خلاصه دیگری که در سایت نظیر «مروری جامع بر نظریه های مدیریت و سازمان» قرار گرفته است، این فایل پاورپوینت جامع را در بیش از ۲۰۰ اسلاید برای شما آماده کرده ایم. کلیه مباحث تئوری های مدیریت و سازمان در پاورپوینت جامع مبانی مدیریت در اختیار شما قرار گرفته است.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۵۴ از پاورپوینت مبانی مدیریت و سازمان، پیرامون تعیین استراتژی رقابتی این گونه آمده است :

انتخاب استراتژی اصلی صحنه را برای کل سازمان آماده می‌کند. در نتیجه هر واحدی در سازمان باید این استراتژی را به سری استراتژی‌هایی که بتواند به سازمان مزیت رقابتی بدهد تبدیل کند.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا