پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا

تعداد اسلایدها: ۴۰ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا مقدمه – ویروس در بازاریابی – تاریخچه بازاریابی ویروسی – تعریف بازاریابی ویروسی – دو بینش در بازاریابی ویروسی – انواع بازاریابی ویروسی – روشهای انتقال در بازاریابی ویروسی – متدهای انتقال در بازاریابی ویروسی – موانع بر سر راه بازاریابی ویروسی – مشکلات بازاریابی ویروسی – روشهای موثر برای بازاریابی ویروسی – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا :

بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا
بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا، به معرفی و آموزش یکی از روش های نوین و موثر بازاریابی در سال های اخیر می پردازد و علاوه بر آن تمام مسائل پیرامون این روش و همچنین راه های استفاده از آن پرداخته است. این پاورپوینت به منظور کسب اطلاعات و همچنین ارائه این بحث در بازاریابی بسیار مناسب می باشد.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۳۵ از پاورپوینت بازاریابی ویروسی و روشهای اجرا پیرامون روشهای موثر برای بازاریابی ویروسی این گونه آمده است :

۱٫ به دیگران اجازه دهید از مقاله های شما برای استفاده در وب سایت، مجله الکترونیکی، خبرنامه ها و کتب الکترونیکی خود بهره مند شوند. منبع و امکان چاپ مجدد مقاله را در انتهای آن قرار دهید.

۲٫ اجازه دهید دیگران از هر هدیه رایگان شما به عنوان جایزه برای فروش محصول یا معرفی خدمات شما استفاده کنند.

۳٫ اجازه دهید دیگران از صفحه تبادل نظر online  شما روی وب سایت خود استفاده کنند. بعضی افراد این صفحه را در اختیار ندارند. می توانید در ازای اجازه استفاده دیگران از این صفحه ،بنر خود را در بالای صفحه اضافه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا