پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

عنوان کامل : پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

تعداد اسلایدها: ۲۴ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی : تیم چیست – تفاوت تیم و گروه – علل احساس نیاز به کار تیمی – انگیزه افراد در گروه – محاسن کار تیمی – معایب کار تیمی – آفات کار تیمی – ده فرمان برای کار تیمی موفق – ویژگی های کار تیمی – اصول کار تیمی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی :

پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی
پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی، یکی از کاربردی ترین فایلهای پاورپوینت در سایت فروشگاه فایلهای مدیریتی است، و این فایل همچنین منبع مناسبی برای موضوع کار تیمی می باشد. همچنین این پاورپوینت به منظور ارائه کلاسی مناسب می باشد.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۱۱ از پاورپوینت اصول و روش های کار تیمی، پیرامون آفت عدم تعهد این گونه آمده است :

درکارهای تیمی، تعهد اعضا تابعی از وضوح تصمیمات و دخالت ایشان در فرایند تصمیم‌گیری یا تصمیم‌سازی است، زیرا که تقریباً سرنوشت‌سازترین فرایند هر تیم، تصمیم‌گیری درباره مسایل و اقدامات است.وضوح و دخالت حقیقی اعضای تیم در تصمیم‌گیری، استوار بر اصل اعتماد است. هنگامی که روحیه اعتماد در میان اعضای تیم حاکم باشد، تصممیات به صورت واضح (نه سیاسی‌گونه) بیان می‌گردد و همه اعضا به راحتی و با اطمینان از اینکه مورد آسیب دیگری قرار نمی‌گیرند در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری مشارکت می‌کنند. فضای تصمیم‌گیری در تیم باید به نحوی باشد که همه اعضا به راحتی نظر مخالف خود را با استدلالهای خود بیان دارند، در غیر این صورت جلسات تصمیم‌گیری تبدیل به برنامه‌های فرمایشی جهت اعلام ابلاغیه‌های افراد اثرگذار می‌گردد. در این وضعیت مدیران در تشخیص جهت حرکت و تعیین اولویت‌ها باعث ابهام و سردرگمی می‌شوند، فکر و خیال و توهم و گمانه زنی‌های سیاسی‌گونه و پشت پرده در میان اعضای تیم دامن زده می‌شود.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. پاورپوینت خوبی بود. اما کاشکی تعداد اسلایدهایش بیشتر بود. موضوع را کامل پوشش داده، اما میشد بیشتر وارد جزییات شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا