پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱ پیام نور (مهدی تقوی)

عنوان کامل : پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱ مبتنی بر کتاب مدیریت مالی پیام نور دکتر مهدی تقوی

تعداد اسلایدها: ۹۲ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱ : کلیات مدیریت مالی – مفهوم ارزش زمانی پول – قیمت اوراق بهادار – ریسک (مخاطره) و بازده – هزینه و سرمایه – بودجه بندی سرمایه ای

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱ :

پاورپوینت درس مدیریت مالی
پاورپوینت درس مدیریت مالی پیام نور
پاورپوینت درس مدیریت مالی پیام نور
پاورپوینت درس مدیریت مالی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱ (دکتر مهدی تقوی)

کاربرد این پاورپوینت : درس مدیریت مالی از دروس اساسی و مهم در رشته های مدیریت و MBA می باشد و همچنین بسیاری از دانشجویان رشته مهندسی صنایع نیز به دلیل پرکاربرد بود مدیریت مالی (در کسب و کار و همچنین بازار بورس) این درس را به صورت اختیاری می گذارنند. از این روی درس مدیریت مالی، از اهمیت بالایی برای دانشجویان برخوردار است. پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱ که می توانید از همین صفحه آن را تهیه و دانلود فرمایید، در ۹۲ اسلاید و ۶ فصل بر اساس کتاب مدیریت مالی ۱ دکتر مهدی تقوی (دانشگاه پیام نور) تهیه شده است. این اسلایدها به شما کمک می کند که بتوانید درک صحیح و کاملی از درس مدیریت مالی ۱ پیدا کنید و برای کسب نمره بهتر در امتحان می تواند کاربردی باشد. همچنین برای ارائه و پرزنت درس مدیریت مالی نیز می تواند کاملاً کاربردی باشد.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت درس مدیریت مالی ۱، پیرامون مفهوم مدیریت مالی و تفاوتش با حسابداری چنین می خوانیم :

تفاوت مدیریت مالی و حسابداری : حسابداری فرایند جمع آوری اطلاعات است که با ثبت و گزارشگری سروکار دارد ولی مدیریت مالی فرایند مدیریت و تصمیم گیری در مورد مسائل مالی است.

تفاوت مدیریت مالی و اقتصاد : اقتصاد در مورد کل صنعت و یا کشور دست به پیش بینی می زند ولی مدیریت مالی در سطح یک بنگاه فعالیت می نماید.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا