پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

عنوان کامل : پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

تعداد اسلایدها: ۴۵ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی: ضرورت بازاریابی الکترونیکی – مفهوم بازاریابی الکترونیکی – تعریف بازاریابی الکترونیکی – وظایف بازاریابی الکترونیکی – عوامل سایت و تجارت و بازاریابی الکترونیکی – اصول و قواعد بازاریابی الکترونیکی – ویژگی های تجارت و بازاریابی الکترونیکی – ده اشتباه فاحش در بازاریابی الکترونیکی – ده نکته برای موفقیت در بازاریابی الکترونیکی – اهمیت برنامه ریزی برای بازاریابی الکترونیکی – نتیجه گیری – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی:

پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی
پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی با ارائه موضوعات، رویه ها و قوانین و همچنین ابعاد این نوع از بازاریابی می پردازد و به منظور آشنایی با این روش بسیار مفید است و همچنین از این فایل به منظور ارائه کلاسی و تحقیقی در زمینه بازاریابی الکترونیکی می توان استفاده نمود. همچنین افرادی که می خواهند با بازاریابی اینترنتی آشنا شوند و این نوع بازاریابی را آموزش ببینند می توانند در اولین قدم از این فایل بهره مند شوند.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی، پیرامون اصول و قواعد استفاده از بازاریابی الکترونیکی چنین می خوانیم :

تجارت الکترونیکی که تا چندی قبل به تعداد معینی از شرکتها محدود می گریدی در حال ورود به عصر جدیدی است که در آن تعداد زیادی از اشخاص مصرف کننده در شبکه حضور دارند. به علاوه محتوای آن از حیطه مبادله دادهای مربوط به سفارش دادن یا قبول سفارش فراتر رفته و فعالیتهای عمده ی تجارت از قبیل تبلیغات. آگهی. مذاکرات. قراردادها و تسویه حسابها را نیز در برگرفته است.
از مجموعه تعاریف ارائه شده فوق می توان نتیجه گرفت که زمینه های کاربرد تجارت الکترونیک بسیار گسترده تر از مبادله کالا و خدمات و وجوه است و در تعریف آن و تعیین سیاستهای مورد نظر باید علاوه بر کاربرد های بالفعل به کاربردهای بالقوه آن نیز توجه داشت.

نوشته های مشابه

‫۵ دیدگاه ها

    1. محتوای متفاوتی دارند، آن فایل مربوط به بازاریابی از طریق فضای دیجیتال و اینترنت است اما این فایل مفاهیم اصلی تجارت الکترونیک است.

        1. همین فایل برای رشته مدیرت بازرگانی گزینه مناسبی است اما اگر قصد اجرا دارید، فایل دیگر را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا