پیشینه پژوهش هاتحقیق و پژوهش کاملتحقیق و مقاله

ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند

Word
Word

عنوان کامل تحقیق: ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: ۹۱

 

فهرست مطالب: مقدمه – مفاهیم برند – اهمیت برند – ارزش اقتصادی برند – برندینگ – برندینگ خدمات – مفهوم ارزش ویژه برند – اهمیت ارزش ویژه برند – رویکردهای سنجش ارزش ویژه برند – رویکرد درون به بیرون – رویکرد بیرون به درون – رویکرد ترکییی – مدل ارزش ویژه برند آکر – مدل ارزش ویژه برند کلر – مدل ارزیابی دارایی برند رابکیم – مدل ایکویتر برند – مدل اینتر برند – مدل برندز – مدل رزونانس برند – مدل مفهومی تحقیق – چهارچوب نظری تحقیق – بررسی ارزش ویژه برند در صنعت بیمه – پیشینه تحقیق – مروری بر تحقیقات گذشته خارجی – مروری بر تحقیقات گذشته داخلی – منابع

 

این ادبیات تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند

کاربرد این ادبیات تحقیق : ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند یک فایل مناسب و عالی برای استفاده در مقالات و پایان‌نامه های کارشناسی ارشد و دکترا مرتبط با این موضوع می باشد در این فایل شما تمام مطالب مرتیط در حوزه ارزش ویژه برند را خواهید دید و همچنین تمام مدل ها و نظریه ها ارزش ویژه برند و عوامل موثر بر ارزش ویژه برند بررسی شده است. در این فایل که به صورت ورود می باشد تمام مطالب دارای ارجاع و رفرنس است و در پایان فایل ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند، منابع تمام مطالب آورده شده است.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره ۱۶ از ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند در مورد تفاوت بین ارزش برند در خدمات و کالا این گونه آمده است :

برند چنانچه توسط مشتریان ادراک می‌شود هم کیفیت خدمات و هم کارایی ارائه خدمات را دربر می‌گیرد. برای مثال تصویر برند یک مجموعه سوپرمارکت نه تنها به تعداد و قیمت محصولات که آنها ارائه می‌دهند بلکه به سرعتی که مشتریان می‌توانند در آن خرید خود را انجام دهند بستگی دارد.
دونترناتونی و دال ریلی (۲۰۰۷) آنچه برندینگ خدمات را از برندینگ محصولات متمایز می‌سازد تعاریف آنها نیست بلکه استراتژی اجرایی آنها می‌باشد.
.

در صفحه شماره ۴۳ از ادبیات تحقیق عوامل موثر بر ارزش ویژه برند این گونه آمده است :

بنا بر تعریف دیوید آکر، ، ارزش ویژه برند، مجموعه‌ای از دارایی ها و تعهدات است که با نام و سمبل (علامت) برند مرتبط است و به ارزشی که توسط یک محصول یا خدمت برای شرکت یا مشتریان شرکت ایجاد می شود اضافه شده یا کم می‌شود. این دارایی ها و تعهداتی که ارزش ویژه برند براساس آن ها شکل می گیرد از یک زمینه به زمینه دیگر متفاوت است (آکر، ۲۰۰۸، ص ۲۰۷). دارائی های اصلی عبارتند از: ۱- برندآگاهی ،۲- وفاداری به برند ، ۳- کیفیت ادراک شده ، ۴- تداعی برند .

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

    1. دوست عزیز، نظر شما به نظر می رسید که برای لینک سازی ارسال شده است و به همین جهت لینک سایت شما حذف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا