پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان

عنوان کامل : پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان

تعداد اسلایدها: ۸۵ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان :

پیاده‌سازی مدیریت دانش – در زمینه مدیریت دانش، کار را با کدام طرح آغاز کنیم؟ – مدیریت دانش و مدیریت استراتژیک – برخی از عواملی که مدیریت دانش می‌تواند به وسیله آنها به مزیت رقابتی منجر شود – ارتباط قابلیت‌های استراتژیک و محور شایستگی‌ها با مدیریت دانش – برنامه‌ریزی استراتژی مدیریت دانش – گام‌های لازم برای تعیین برنامه استراتژی مدیریت دانش – ترسیم چشم انداز دانش – چهارچوب مدیریت دانش در شرکت زیمنس – شانزده مرحله/فعالیت بالقوه برای معرفی و پیاده‌سازی مدیریت دانش – روش‌های پیاده‌سازی مدیریت دانش – مدل مرحله‌ای پیاده‌سازی مدیریت دانش، روش «کیم و لی» – مراحل پیاده‌سازی مدیریت دانش و اندازه‌گیری پیشرفت آن، روش «لوپز» – مراحل پیاده‌سازی مدیریت دانش و اندازه‌گیری آن بر پایه منحنی بل – مدل مراحل بلوغ مدیریت دانش – موانع و علل عدم پیشرفت – علل ایجاد مشکلات در سازمان – منابع انسانی و مدیریت دانش – مدل بهره‌وری منابع انسانی در مدیریت دانش – ماتریس بهره‌وری منابع انسانی در چهارچوب مدیریت دانش – اجزاء تشکیل دهنده بازار دانش – نقش افراد در بازار دانش – عوامل انسانی لازم در تشکیلات مدیریت دانش – نکاتی که می بایستی در پیاده سازی به آنها توجه شود – جمع‌بندی

 

نمونه ای از اسلایدهای پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان :

پیاده سازی مدیریت دانشپیاده سازی مدیریت دانش در سازمان

 

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان:

کاربرد این پاورپوینت :

مدیریت دانش یکی از مباحث اصلی در سازمان ها می باشد که به بر روی ابعاد زیادی از خود سازمان و کارکنان تاثیر گذار است از این رو پیاده سازی مدیریت دانش برای هر سازمانی حائز اهمیت می باشد. در پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان این موضوه به نحو مناسبی ارائه شده است. همچنین پاورپوینت  پیاده سازی مدیریت دانش می تواند به عنوان یک منبع آموزشی بال کیفیت قابل استفاده قرار گیرد و برای ارائه های درسی و دانشگاهی مفید باشد.

 

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۳۳ از پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان درباره مراحل پیاده‌سازی مدیریت دانش و اندازه‌گیری پیشرفت آن، روش «لوپز» چنین می خوانیم:

لوپز و همکارانش در مرکز بهره‌وری و کیفیت آمریکا (APQC) با انتشار مقاله‌ای ، مراحل گوناگون پیاده‌سازی مدیریت دانش و اندازه‌گیری آن را برای ارزیابی پیشرفت آن بررسی کرده‌اند. این مدل به نتایج بررسی‌های انجام شده بر مبنای روش بهبود تطبیقی در بیش از دویست سازمان که مدیریت دانش را با موفقیت، پیاده‌سازی و اندازه‌گیری کرده‌اند، متکی است.
در این مدل برای نمایش نیاز به اندازه‌گیری در مراحل مختلف پیاده‌سازی مدیریت دانش، از منحنی اندازه‌گیری دانش بل (زنگوله‌ای) که مربوط به چرخه عمر کسب‌وکار می‌‌‌‌‌باشد، استفاده شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا