اکسل های کاربردینرم افزارهای کاربردی

اکسل کاربردی متره برآورد و صورت وضعیت ابنیه با آخرین فهرست بها

عنوان کامل: اکسل کاربردی متره برآورد و صورت وضعیت ابنیه با آخرین فهرست بها

متره
متره


نوع فایل : ماکرو (.xlsm) قابل اجرا در  Microsoft Excel همراه با راهنمای تصویری فارسی و کاملاً واضح و روشن و ساده (قدم به قدم)

با دریافت این فایل شما تمامی بندهای فصول مختلف فهرست بهای ابنیه سال ۱۳۹۳ (آخرید فهرست بهای اعلام شده) را در اختیار خواهید داشت. به منظور دست چین کردن بندهای مورد نظر تنها کافی است مقدار هر یک را وارد کنید(در صورت به کار رفتن بندهای ستاره دار نیز می توان علاوه بر مقدار، بهای متناظر مورد نظرتان را وارد کنید). سپس تنها با یک کلیک بندهای انتخابی رنگی شده و در برگ دیگر محیط اکسل، زیر هم و به طور پیوسته(به تفکیک فصول مختلف) چیده خواهند شد. حال در برگ جدید با یک کلیک دیگر جمع مقادیر هر فصل و جمع کلی فصول را خواهید داشت. ضمنا می¬توانید تعداد سطرهای اکسل برای تنظیمات چاپ را مقداری بجز عدد پیش فرض وارد کنید. نهایتا با تنظیمات چاپ دلخواه دیگر، خروجی فایل را در قالب کاغذهای چاپ شده یا فایل PDF به دست خواهید آورد.

از این به بعد کارِ شما برای تهیه متره برآوردهای ابنیه و ساختمان بسیار ساده است با دانلود این فایل اکسل کاربردی به سادگی می توانید صورت وضعیت را تهیه کنید، فهرست بهای جدید که در داخل اکسل وجود دارد، تنها چند عدد را وارد می کنید و گزارش صورت وضعیت شما آماده است.

مزیتهای استفاده از اکسل کاربردی متره برآورد و صورت وضعیت ابنیه با آخرین فهرست بها:

– متمایز کردن بندهای ستاره دار از سایر بندهای فهرست بها

– رنگی کردن ردیف بندهای به کار رفته در صورت وضعیت در سیمای کلی از فهرست بها

– چینش منظم و پیوسته بندهای به کار رفته در صورت وضعیت به صورت جداگانه همراه با تعیین جمع مقادیر هر فصل و جمع کلی فصول

– امکان تعیین تعداد سطرهای مورد نظر برای چاپ در هر نوع صفحه دلخواه و شکلبندی سلولها (اندازه و نوع فونت و…)

– امکان تهیه فایل PDF علاوه بر چاپ بر روی کاغذ

متره برآورد
متره برآورد

بلافاصله پس از خرید لینک دانلود را دریافت می کنید

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا