پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)

بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ (پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی) از مهمترین تغییراتی است که در دهه گذشته در فضای بازاریابی رخ داده است. هر چند در دروس دانشگاهی هنوز آن قدر که لازم است به موضوع دیجیتال مارکتینگ پرداخته نمی شود اما فضای کسب و کار به خوبی اهمیت دیجیتال مارکتینگ را دریافته است. از این روی هر چند ما در فروشگاه فایلهای مدیریتی تلاش می کنیم که در هر زمینه تنها یک فایل و آن هم بهترین فایل پاورپوینت را در اختیار شما بگذاریم اما با توجه به اهمیت موضوع بازاریابی اینترنتی چند فایل را بر روی سایت گذاشته ایم تا به طور کامل این موضوع را پوشش دهیم. فایلهایی که قبلاً بر روی سایت قرار گرفته اند به این شرح هستند :

پاورپوینت بازاریابی اینترنتی (نگاه عمومی و پایه ای به بازاریابی اینترنتی دارد)

مفاهیم اساسی بازاریابی الکترونیکی (تمرکز بر روی مفاهیم دارد)

پاورپوینت کارآفرینی در کسب و کار اینترنتی (به روشهای کارآفرینی در فضای وب می پردازد)

پاورپوینت کسب و کار اینترنتی (کسب و کارهای اینترنتی و شکلهای مختلف آن را شرح می دهد)

و پاورپوینتی که در این صفحه ارائه گردیده است به استراتژی های بازاریابی اینترنتی یا همان استراتژیهای دیجیتال مارکتینگ می پردازد که در ادامه توضیحات کامل فایل پاورپوینت آن ارائه گردیده است.

عنوان کامل : پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی

تعداد اسلایدها : ۱۰۴ اسلاید (پاورپوینتی جامع در زمینه استراتژی های بازاریابی اینترنتی)

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت

پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی
پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی
نمونه اسلاید استراتژی های بازاریابی اینترنتی
نمونه اسلاید استراتژی های بازاریابی اینترنتی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی که البته می تواند به صورت استراتژی های دیجیتال مارکتینگ نیز نامیده شود، در ۱۰۴ اسلاید با ارائه مدل ها و تئوری های مختلف، استراتژی های بازاریابی اینترنتی را معرفی می کند. این پاورپوینت منبعی بسیار ارزشمند برای انجام کارهای پژوهشی و دانشگاهی و یا ارائه و تدریس بازاریابی اینترنتی می باشد. البته اگر قصد شما اجرای روشها و تکنیک های بازاریابی اینترنتی باشد، بهتر است از سایر پاورپوینت ها استفاده فرمایید، رویکرد این پاورپوینت علمی، دانشگاهی است و برای اهداف دانشگاهی منبعی ایده آل است.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید ۳۸ از پاورپوینت استراتژی های بازاریابی اینترنتی چنین می خوانید :

استراتژی های بازاریابی در عصر شبکه های فراگیر

  • در دنیای مشتری محور کنونی سه سبک بازاریابی ارائه شده است :

۱- بازاریابی زمینه ای: به دنبال طراحی بهینه برای تحقق بخشیدن به خواسته های مشتریان، از طریق توانایی های حسی و پی گیری شبکه ای است.

۲- بازاریابی مقایسه ای: با استفاده از نیروهای در حال رشد، ارتباطات آن لاین مصرف کنندگان را از طریق ارزیابی های کالا و مبادلات کیفیت، ترغیب می کند.

۳- بازاریابی جمعی: با استفاده از پیام های واقعی مشارکت، مصرف کننده را در فرآیند برنامه ریزی و توسعه محصول مشارکت داده و بدین وسیله وفاداری مصرف کنندگان را افزایش می دهند.

اگر به دنبال یک منبع خوب برای Digital Marketing Strategies می گردید این پاورپوینت را به شما توصیه می کنیم.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا