پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی

عنوان کامل : پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی

تعداد اسلایدها: ۷۰ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی :

تعاریف تحقیقات بازاریابی، کاربردهای تحقیقات بازاریابی، فرآیند تصمیم گیری، فرآیند تحقیقات بازار، طبقه بندی تحقیقات بازاریابی، تمرکز تحقیقات بازاریابی، داده های اولیه و ثانویه، انواع منابع، انواع روش های نمونه گیری، روش های تحقیق، انواع پرسش ها، فرآیند آماده سازی داده ها، نظام اطلاعاتی بازاریابی جهانی، محدودیت های جمع آوری اطلاعات،تحقیقات بازاریابی خارجی، مشکلات تحقیقات بازاریابی در بازارهای خارجی، نتیجه

 

نمونه ای از اسلایدهای فرآیند تحقیقات بازار :

پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی

پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی:

کاربرد این پاورپوینت :

امروزه تحقیقات بازایابی جزء جدا نشدنی کسب و کارها و چراغ هدایت آن ها برای تدوین استراتژی های مناسب است پاورپوینت فرآیند تحقیقات بازاریابی به توضیح این حوزه جذاب و حیاتی کسب و کار ها می پردازد. تمام مسائل پیرامون آن را روشن می کند همچنین در این پاورپوینت به صورت کوتاه در مورد تحقیقات بازاریابی خارجی بحث می شود.  از این پاور پوینت می تواند مسائل مرتبط با تحقیقات بازاریابی را آموخت و به عنوان یم ارائه مناسب استفاده نمود.

 

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۲۱ درباره روش مشاهده چنین می خوانیم:

در این روش آنچه مشتریان در عمل انجام می دهند مورد توجه قرار می گیرد نه آنچه که می گویند. اما فقط مشاهده نمی تواند بیانگر نوع افکار مشتری باشد. تحقیقات بازاریابی ، مستلزم جمع اوری اطلاعات مربوط و مناسب ازمنابع داخلی یا خارجی است و با روشهای مختلف تحقیقاتی و عمدتا از طریق پرسشنامه یا ابزارهای مکانیکی جمع اوری ودراختیار تصمیم گیرندگان اصلی گذاشته می شود .
این اطلاعات باید صحیح ، کامل و بموقع باشند .
بدون تحقیق بازاریابی، شما برای دانستن زمان تدوین راهبرد بازاریابی تان، متوسل به حدس و گمان میشوید. قطعا میتوان بدون تحقیق بازاریابی موفق شد. زیرا ممکن است در خصوص یک محصول/خدمت بخت با شما یار باشد.
اما برای موفقیت در طولانی مدت نیاز به این تحقیقات دارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا