پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت سیر تحول مدیریت و جنبه های آن

عنوان کامل : پاورپوینت سیر تحول مدیریت و جنبه های آن

تعداد اسلایدها: ۱۳۳ اسلاید

فهرست مطالب:

تعریف مدیریت – سیر تحول اندیشه های مدیریت – مدیریت منابع انسانی – برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی – تجربه و تحلیل شغل – طراحی شغل – فنون طراحی شغل – مدیریت استراتژیک (راهبردی) – مدیریت زمان – مدیریت خلاق – مدیریت مالی – مدیریت حسابداری – مدیریت منابع تامین – جذب سرمایه مالی – مدیریت خطرپذیری – مدیریت بحران – مدیریت تولید و انبار – مدیریت فروش

 

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت سیر تحول مدیریت و جنبه های آن:

سیر تحول مدیریت و جنبه های آن
سیر تحول مدیریت و جنبه های آن
سیر تحول مدیریت و جنبه های آن
سیر تحول مدیریت و جنبه های آن

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت سیر تحول مدیریت و جنبه های آن:

کاربرد این پاورپوینت :

تمام شیوه ها و تکنیک های مدیریت براساس سیر تاریخی دچار تحول شده اند و توسعه یافته اند که پاورپوینت سیر تحول مدیریت و جنبه های آن به توضیح و بررسی تمام ابعاد آن میپردازد.

این پاورپوینت منبع مناسبی برای نگاه اجمالی به این موضوه می باشد و برای دانش جویان و افرادی که علاقه مند هستند این موضوع را ارائه دهند بسیار مناسب است.

میتوانند به عنوان یک کار پژوهی با قابلیت تغییر از این فایل استفاده کنند

 

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۶۸  درباره مدیریت خلاق چنین می خوانیم:

باتوجه به سرعت شتابنده تغییرات و تحولات علمی، سازمان هایی موفق خواهند بود که بتوانند حسب نیاز جامعه به صورت روز افزونی خود را با تغییرات محیطی وفق داده و سازگار نمایند.

عصر حاضر ، عصر تحولات و تغییرات شگرف در فناوری هاست و از آن جائیکه مدیران خلاق منبع تولید فرآوری بحساب می آیند توجه به مدیرتی انسانی خلاق و دانش گرا دارای اهمیت فراوانی شده است.

مدیریت خلاق باتوجه به تغییرات محیط از خود واکنش نشان می دهد و با فعال نمودن پتانسیل های خود اهتمام لازم را جهت حل بحران و شرایط اضطراری محیط کار معطوف می دارد.

اصول عمومی مدیریت زمان

دلیل عدم استفاده از مدیریت زمان این است که مردم نمی دانند مدیریت زمان چیست و بعد از آن می توان به عواملی چون سستی و تنبلی ناشی از بی هدف و بی انگیزش بودن برای امر برنامه ریزی اشاره نمود. البته گروهی از انسانها نیز مشاهده می شوند که دوست دارند هر کاری در تحت فشار و تنگی وقت (دقیقه نود) در شرایط بحرانی انجام دهند.

مدیریت زمان کمک می کند به کارآفرین که تعیین کند کدام یک از کارهایی که انجام می دهد مهمترین هستند. این عمل به کارآفرین کمک این امکان را می دهد به برخی از فعالیت ها اولویت زیادی دهد و برخی از فعالیت ها را حذف کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا