پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت روش های کارتیمی و حل مسئله

عنوان کامل : پاورپوینت روش های کارتیمی و حل مسئله

تعداد اسلایدها : ۱۴۵ اسلاید

سرفصل مطالب در پاورپوینت روش های کارتیمی و حل مسئله :

۱) تعاریف گروه، تیم و اصول ومبانی حاکم بر آن مبانی، کلیات (گروه) انواع گروه ها و طبقه بندی آنها تعارض در گروه مبانی، کلیات و اصول کار تیمی

۲) تصمیم گیری گروهی

۳) روش ها، تکنیک ها و ابزارهای حل مسئله

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت

پاورپوینت روش های کارتیمی و حل مسئله

پاورپوینت روش های کارتیمی و حل مسئله

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت روش های کارتیمی

کاربرد این پاورپوینت

تیم ها زمانی بوجود می آیند که احتیاج به انجام یک کار برجسته باشد. نحوه ارتباط تیم ها با یکدیگر با کارایی آنها ارتباط دارد. از این رو همواره وقتی بحث کار تیمی پیش می آید بحث حل تعارضات و مسائل تیم هم پیش خواهد آمد. این پاورپوینت تمام مفاهیم مربوط به کارتیمی و انواع آ و همچنین راه های حل تعارض درون تیم ها را ارائه کرده است و برای کسانی به این حوزه علاقه مند هستند با ارائه مثال های کاربردی کمک شایانی می کند.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۵۰ از این پاورپوینت چنین می خوانیم :

انواع تیم ها

تیم حل کننده مسئله (تیم ضربت): هر واحد از سازمان هفته ای چند ساعت گردهم می آیند و درباره مسائلی چون بهبود کیفیت ، کارایی و محیط کار صحبت می کنند. تیم های خودگردان یا تیم های مستقل: این تیم ها نه تنها مسائل را حل می کنند بلکه اجرا را نیز به عهده می گیرند. مسئولیت اعضای تیم مستقل شامل :نظارت بر سرعت کار- تعیین وظایف – تعیین زمان صرف صبحانه و ناهار- نظارت و کنترل بر شیوه عملیات.این تیم ها می توانند اعضای خود را انتخاب کنند و عملکردآنها را ارزیابی و قضاوت نمایند.(زیراکس) تیم متخصص: افراد این تیم متعلق به یک سطح سازمانی هستند ولی دارای تخصص های گوناگون اند.سازمان به وسیله این تیم ها افراد متخصص را گرد هم می آوردتا نظریات جدید ارائه کنند و مسائل پیچیده را حل نمایند.(شرکت های تولید خودرومثل تویوتاوهوندا)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا