پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت

عنوان کامل : پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت MIS تعداد اسلایدها : ۱۴۸ اسلاید

سرفصل مطالب در پاورپوینت سیستم ها اطلاعات مدیریت :

آشنائی با مفاهیم سیستم ، اطلاعات و مدیریت – آشنائی با نیازهای اطلاعاتی مدیران – آشنائی با فنون برآورد نیازهای اطلاعاتی مدیران – آشنائی با سیستمهای اطلاعاتی – انواع سیستمهای اطلاعاتی  – کسب دانش در مورد طراحی سیستمهای اطلاعاتی – کسب آگاهی در مورد – اجزاء مدیریت داده – اجزاء و فرایند ES – استقرارسیستمهای اطلاعاتی – ERP

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت

پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت

 

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت سیستم اطلاعات مدیریت

کاربرد این پاورپوینت

سازمان بعنوان یک سیستم: دارای اجزاء است – بین اجزاء روابط متقابل وجود دارد – ورودی جذب میکند – پردازش دارد – خروجی دارد – با محیط تعامل دارد.یکی از اهم موارد برای برقراری تعامل ما بین این مولفه ها مدیریت اطلاعات در سازمان است . که در این پاورپوینت به توضیح تمام موارد مربوط به سیستم و همچنین مدیریت تمام روابط آن پرداخته است که این موضوع از مباحث مهم رشته های مدیریت به ویژه رشته مدیریت دولتی می باشد. دانشجویان میتوانند با مطالعه این پاورپوینت آشنایی مناسبی با این موضوع پیدا کنند.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۵۲ از این پاورپوینت چنین می خوانیم :

روش تجزیه و تحلیل نرماتیو

این روش بر اساس تشابه اساسی که بین انواع سیستم های مقصد وجود دارد ، بنا شده است . برای مثال ، تمام نرم افزارهای صورتحساب ، مجموعه یکسانی از وظایف اصلی را اجراء می کنند که از پیش قابل تعیین هستند . بنابراین ، مشخصات اساسی ، مبنایی برای تعریف یک مجموعه از پیش تعیین شده یا نرماتیو می شود . سپس به منظور برطرف کردن نیازهای غیر استاندارد یک سازمان خاص ، این تحلیلها روی اتصال نیازهای نرماتیو متمرکز میشوند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا