اکانت و نرم افزار پرمیومنرم افزارهای کاربردی

نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در واتساپ

نرم افزار واتساپ سندر

عنوان نرم افزار : ارسال کننده انبوه پیام تبلیغاتی به شماره های مختلف

نام های دیگر نرم افزار : این نرم افزار با نامهای واتس اپ تبلیغاتی، واتس اپ سندر، تبلیغ انبوه در واتس اپ

نام کامل این نرم افزار را باید WhatsApp Bulk Sender بگوییم. این نرم افزار بر روی ویندوز شما نصب می شود و در کنار نسخه واتس اپ ویندوز به شما این امکان را می دهد که به صورت انبوه پیامها را گیرندگان خود ارسال کنید.

نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ چگونه کار می کند ؟

کار با نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ واقعاً ساده است، شما پس از تهیه نرم افزار و فعالسازی لایسنس نرم افزار می توانید به مدت نامحدود از این نرم افزار استفاده کنید. برای ارسال پیامهای خود به مشتریان یا دوستان خود کافی است مراحل زیر را طی کنید :

۱- لیست شماره هایی که می خواهید پیام را دریافت کنند، به نرم افزار می دهید. این لیست می تواند به صورت اکسل، CSV یا TXT باشد. اگر در اکسل شما، نام و نام خانوادگی یا هر اطلاعات دیگری هم از دریافت کننده وجود داشته باشد، می توانید به صورت هوشمند آن را در پیام برای او بفرستید.

۲- تنظیم متن پیام ! که همان طور که در مرحله قبل اشاره کردم، می توانید نام فرد را هم به صورت پارامتری در صورت وارد کردن اکسل مناسب به نرم افزار، داخلش بگذارید.

۳- تنظیم زمان بندی ارسال ! و شروع کار به صورت خودکار !

واقعاً کار با WhatsApp Bulk Sender ساده است و مشکل شما برای ارسال پیام انبوه در واتس اپ حل می شود.

پیام با چه شماره ای برای مشتریان ارسال می شود ؟

پیام با شماره خودتان ارسال می شود. نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ، با شماره خودتان فعال می شود و دریافت کنندگان پیام، چه کسانی شما را می شناسند و چه کسانی که شما را نمی شناسند، پیام را با همان شماره خودتان دریافت می کنند.

آیا با ارسال پیام انبوه در واتساپ شماره من مسدود نمی شود ؟

توصیه ما به شما این است که پیام انبوه را به کسانی بفرستید که شما را می شناسند، که اگر پیام را به چنین افرادی بفرستید، شماره شما به مشکلی بر نمی خورد. اما اگر پیام را به صورت ناشناس و انبوه بفرستید این احتمال وجود دارد که شماره شما توسط واتس اپ برای ارسال پیام های بعدی محدود و یا حتی مسدود شود. پس راه حل چیست ؟

همان طور که اشاره شد اگر پیام را در واتس اپ برای کسانی که در Contact List دارید ارسال می کنید (شماره این افراد را با اکسل به نرم افزار می دهید) که اساساً مشکلی نیست. ولی اگر می خواهید برای غیرآشناها بفرستید به موارد زیر توجه کنید :

۱- برای ارسال این کار از چند شماره استفاده کنید، مثلاً شما ۲ خط ایرانسل دارید، از هر دو خط برای ارسال پیام انبوه استفاده کنید و با هر کدام روزانه بیشتر از ۵۰۰ پیام انبوه هم ارسال نکنید و در تنظیمات نرم افزار فاصله بین ارسال دو پیام را بیشتر از ۱۵ ثانیه تنظیم کنید.

۲- از شماره مجازی استفاده کنید ! دریافت شماره مجازی هم بسیار کم هزینه است و می توانید از سایتهای مربوطه در چند ثانیه آن را دریافت کنید و سپس نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ را با همان شماره مجازی فعال کنید ! حالا به راحتی هر تعداد پیام خواستید ارسال کنید. بهتر است ملاحظات فاصله بین دو پیام را هم رعایت کنید.

ویدیویی از محیط کار با نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ (ویندوز)

تصاویر استفاده از نرم افزار ارسال پیام انبوه

تصویری از صفحه اول نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ

صفحه اصلی نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ

تصویری از ورود شماره تلفن ها و تنظیم پیام
پیام انبوه در واتس اپ
پیام انبوه در واتس اپ
تصویری از ارسال پیام به مخاطبان
نرم افزار واتساپ سندر
نرم افزار واتساپ سندر

لایسنس چگونه به دست شما می رسد؟

بلافاصله پس از پرداخت مبلغ نرم افزار، فایل دانلود نرم افزار ارسال پیام انبوه را دریافت می کنید. سپس اقدام به نصب نرم افزار می کنید، نرم افزار به شما یک کد اختصاصی خواهد داد. آن کد را برای ما در واتس اپ ارسال می کنید، تیم پشتیبانی کد فعالسازی را برای شما ارسال می کند و دیگر شما دسترسی به نرم افزار را خواهید داشت.

شماره تیم پشتیبانی روی واتس اپ : ۰۹۰۳۹۱۱۹۹۳۹ و اگر از خارج از کشور در ارتباط هستید ‫۹۸۹۰۳۹۱۱۹۹۳۹+ را وارد کنید)

آپدیت های بعدی نرم افزار نیز با تخفیف ویژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا