اکسل های کاربردی

فایل اکسل رسم نمودار پیشرفت

عنوان کامل : فایل اکسل رسم اتوماتیک نمودار پیشرفت دایره ای

نوع فایل : اکسل (Excel)

در تهیه گزارشها چه در فرمت Word و PDF و چه در Power Point ها (پاور پوینت) استفاده از تصاویر و المانهای تصویری که بتواند در یک نگاه مفهوم اصلی را نشان دهد، کاربرد بالایی دارد ! این فایل اکسل که می توانید دانلودش کنید، رسم نمودار پیشرفت پروژه یا درصد موفقیت و یا هر چیز دیگری که بتواند در نمودار دایره ای نمایش داده شود را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد. تنها کافی است که عدد مربوط به پیشرفت پروژه یا درصد موفقیت را وارد نمایید تا فایل اکسل نمودار را برای شما به صورت خودکار رسم نماید.

شما این امکان را دارید که عنوان کار و عدد مربوط به نمودار را وارد کنید و سپس اکسل به شما نمودار را تحویل می دهد. برای افرادی که می خواهند رسم نمودار پیشرفت را سریع انجام دهند و یا این کار را بلند نیستند، فایل اکسل رسم نمودار پیشرفت می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

می توانید در ادامه تصاویری از این فایل اکسل و همچنین ویدیوی عملکرد آن را مشاهده نمایید.

تصویر نمودار پیشرفت (نمونه)

نمودار پیشرفت
نمودار پیشرفت

در تصویر زیر عنوان را پیشرفت پروژه و میزان پیشرفت را ۴۴ وارد کرده ایم

اکسل رسم نمودار پیشرفت
اکسل رسم نمودار پیشرفت

فایل اکسل رسم نمودار پیشرفت

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا