اکسل های کاربردی

فرم اکسل کنترل پروژه

عنوان کامل فایل : فرم اکسل کنترل پروژه با ۹۰ آیتم

شما می توانید از این فرم برای تهیه انواع گزارش های مدیریتی استفاده نمایید . این گزارش می تواند برای یک بازه زمانی مشخص و بای کنترل پروژه های شرکت استفاده شود . در طراحی این فرم سعی شده است از زمان ورود پروژه به شرکت تا زمان تحویل قطعی آن به کارفرما، تمامی مراحل انجام فعالیت بر روی آن پروژه مذکور وجود داشته باشد . البته هر شرکت می تواند با توجه به فرایندهای داخلی خود، مراحل و فعالیتهای اجرایی را تغییر دهد.

فرم اکسل کنترل پروژه
فرم کنترل پروژه

کابرد فرم اکسل کنترل پروژه

این فرم اکسل می تواند به عنوان یک گزارش هفتگی یا ماهانه برای تصمیم گیری های مدیریتی استفاده شود . چگونگی روند فرآیندهای اداری، مالی و فنی برای هر پروژه وجود داشته و با ورود اطلاعات دقیق، می توان برخی از مشکلات موجود در شرکت را شناسایی و حل نمود. فرم کنترل پروژه که می توانید از طریق لینک زیر آن را دانلود کنید، در عین سادگی، کاربرد فراوانی برای اهدافِ کنترل پروژه شما دارد

 

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا