اکسل های کاربردی

فایل اکسل مدیریتی محاسبه وام و بررسی اقتصادی بودن دریافت وام

excel
excel

عنوان کامل : اکسل مدیریتی، محاسبه اقساط وام و بررسی اقتصادی بودن یا نبودم دریافت وام

نوع فایل : اکسل (Excel)

در این فایل اکسل، شما میزان وام مورد نظر را وارد می نمایید، زمان تنفس، تعداد اقساط و درصد سود را وارد می نمایید و فایل میزان اقساط هر کدام را اعلام می کند ! (این فایل دو مدل وام را یکی با اقساط مساوی و دیگری یک بار پرداخت را محاسبه می کند) اما قسمت جالبتر این فایل، بررسی اقتصادی بودن یا نبودن این وام است ! این که برای راه اندازی فلان کسب و کار یا فلان سرمایه گذاری، دریافت یک وام ۲۴% توجیه اقتصادی دارد یا نه ! این فایل با پرسش چند سوال ساده و با استفاده از شاخص «امید ریاضی» اقتصادی بودن یا نبودن آن را به شما اعلام می کند !

کاربرد :

این فایل اکسل واقعاً کاربردی است ! به نظر من آن را روی صفحۀ دسکتاپ کامپبوتر خود قرار دهید ! هر زمان قرار بود برای یک پروژه یا سرمایه گذاری یا کسب و کار وام بگیرید یا با کسی مشارکت کنید، به صرفه بودن یا نبودن آن را بررسی نمایید !

این فایل توسط پایگاه اطلاع رسانی صنعت به صورت انحصاری برای فروشگاه فایلهای مدیریتی تهیه شده است.

کاربر در این فایل با وارد کردن مقادیر مربوط به مقدار وام، درصد کارمزد، تعداد اقساط و دوره تنفس میزان اقساط و کل سود پرداختی را مشاهده می کند. همچنین با چند سوال ساده پیرامون کسب وکار یا سرمایه گذاری، یک مشاوره ساده هم به شما ارائه می دهد !

تایید صحت اطلاعات

تصویری از محیط فایل اکسل : محاسبه اقساط وام و بررسی اقتصادی بودن یا نبودم دریافت وام

محاسبه گر وام
محاسبه گر وام
محاسبه گر وام
محاسبه گر وام

ویدئوی معرفی فایل اکسل مدیریتی محاسبه وام و بررسی اقتصادی بودن دریافت وام

محاسبه وام و صرفه اقتصادی
محاسبه وام و صرفه اقتصادی

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

 1. فایل عالی بود. با این اکسل به خوبی امکان بررسی وام ها وجود دارد. توصیه می کنم، قبل از اقدام برای هر وام، حتماً از این فایل استفاده کنید.

 2. سلام
  بنده بعداز واریز پول هرکاری کردم فایل دانلود نمی شود
  لطفا بنده را یاری دهید هیچ اتفاقی نمی افتد

  1. دوست عزیز، لینک موجود در ایمیل را چک کردم، فایل به درستی دانلود می شود. اما برای اطمینان و جلب رضایت شما، این فایل را به صورت دستی، به ایمیل ضمیمه نمودم و برای شما ارسال شد.

   پیروز باشید، ممنون از خرید شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا