اکسل های کاربردی

اکسل نمایش ساعت با حروف

عنوان کامل فایل : اکسل اعلام ساعت با حروف به صورت زنده

البته این فایل آن چنان هم کاربردی نیست ! اما می تواند برای یادگیری و تمرین ماکرو در اکسل بسیار به درد بخورد. کاری که این فایل اکسل برای شما می کند بسیار جالب است، در هر لحظه ساعت را با حروف برای شما نمایش می دهد. تصویر و ویدیوی زیر نحوه کارکرد این فایل اکسل را نمایش می دهد. به علاوه این فایل می تواند جهت ارائه به عنوان پروژه های دانشجویی برای اکسل و ماکرو استفاده گردد.

ساعت اکسل
ساعت اکسل

ویدیوی زیر، نحوه عملکرد این فایل را نشان می دهد

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. خیلی فایل خوب و جالبی بود، برای یادگیریِ این که هر فانکشن در اکسل چی کار می کنه و … خیلی مناسب بود و به درد ارائه پروژه کلاسی من هم خورد. اما خودش به عنوان یک فایل برای اهداف اجرایی کاربردی نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا