پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت اصول و فنون مذاکره

عنوان کامل : پاورپوینت اصول و فنون مذاکره

تعداد اسلایدها: ۷۱ اسلاید

فهرست مطالب: مذاکره چیست – مدیریت تعارض – سطوح تعارض – روش های حل تعارض – مهارت های مذاکره – چهره شناسی – زبان بدن – هنر سخنوری – عناصر مذاکره – نتایج مذاکره – استراتژی های مذاکره – موانع و اشتباهات مذاکره – روش های مذاکره بازاریابی – منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت اصول و فنون مذاکره

پاورپوینت اصول و فنون مذاکره
پاورپوینت اصول و فنون مذاکره

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت اصول و فنون مذاکره

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت اصول و فنون مذاکره ارائه مناسبی برای تمام افرادی که احتیاج به مذاکره در محیط کسب و کار خود دارند مانند بازاریابان و نیروهای فروش شرکت ها. این پاور پوینت را به تمام دانشجویان رشته های مدیریت و همچنین کارشناسان شرکت ها توصیه  میکنیم.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۶۴ از پاورپوینت اصول و فنون مذاکره این گونه آمده است :

برای یک مذاکره کننده موفق اعم از خریدار ، فروشنده ، واسطه ویا هر شخصی که در زمینه های حرفه ای دیگر فعالیت می کند ، با اصول گرایی ، منطق ، ملایمت بجا ، خشونت به موقع و بالاخره با نگرش سیستمی به موضوع میتواند مذاکرات را به طرف دلخواه هدایت کند . هدف نهایی مذاکرات بازاریابی پیشبرد فروش است و پیشبرد فروش در بسیاری از متون بازاریابی به نام ارتباطات بازاریابی خوانده شده است . بدین معنی که مذاکره کردن ، یک فعالیت ارتباطی است و ارتباط به معنای رساندن ، اثر گذاشتن و دریافت پاسخ است و ناگفته پیداست که در یک فعالیت ارتباطی نباید با روحیه ، اخلاق ، اعتقاد و ضوابط حرف مقابل با سختی و خشونت برخورد کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا