پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت اصول اقتصاد ۲ یا اقتصادکلان

عنوان کامل : پاورپوینت اصول اقتصاد ۲ یا اقتصادکلان

تعداد اسلایدها: ۲۸۴ اسلاید

فهرست مطالب:  مقدمه –  حساب‌های درآمد و تولید ملی – اقتصاد کلان کلاسیک – نظریه تقاضای کل کینزی – بخش دولت مفهوم – ضریب افزایش و سیاست مالی – پول و نرخ بهره – بانک‌های تجاری و بانک مرکزی – نظام کامل کینزی: عرضه و تقاضای کل –  بیکاری و تورم – تورم و بیکاری – نظر پیروان کینز – ضد انقلاب پول گرایان و اقتصاد نئوکلاسیک –  سیاست اقتصادی – سیاست پولی – سیاست مالی –  رشد اقتصادی – اقتصاد کشورهای توسعه نیافته

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت اقتصاد کلان

پاورپوینت اقتصاد کلان
پاورپوینت اقتصاد کلان

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت اصول اقتصاد ۲ یا اقتصادکلان

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت اصول اقتصاد ۲ یا اقتصادکلان خلاصه ای از کتاب دکتر مهدی تقوی می باشد که برای دانشجویان کارشناسی حسابداری و مدیریت تدوین شده است. این پاورپوینت منبع کاملی درسی برای یادگیری درص اقتصاد کلان می باشد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۲۰ از پاورپوینت اصول اقتصاد ۲ یا اقتصادکلان این گونه آمده است :

برای  جان مینارد کینز (اقتصاددانان بزرگ انگلیسی):
مشکلات بیکاری عمومی و رکود اقتصادی را تنها نمی‌توان با بکارگیری نظریه اقتصادی متداول که عمدتاً تکیه بر اقتصاد خرد دارد، درک کرد.
سطح بالای بیکاری نیروی کار را تنها نمی توان با تعدیل خودکار مزدها و قیمت‌ها از طریق نیروهای بازار عرضه و تقاضا از میان برداشت.

به طور کلی امروزه شرکتها در سطح بین الملل فعالیت می کنندوسعی می کنند تمام فعالیتهای خودرا با استراتژی های بین المللی هماهنگ کنند و به این منظور تلاش آنها بازایابی در سطح جهانی می باشد تا بتوانند نیازهای مشتریان خود را برآورده کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا