پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت بازاریابی داخلی

عنوان کامل : پاورپوینت بازاریابی داخلی

تعداد اسلایدها: ۲۰ اسلاید

فهرست مطالب: مقدمه – تعریف بازاریابی داخلی – هدف بازاریابی داخلی – معیارهای اساسی بازاریابی داخلی – عناصر بازاریابی داخلی – گام های بازاریابی داخلی – نتیجه گیری

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت:

پاورپوینت بازاریابی داخلی

پاورپوینت بازاریابی داخلی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

پاورپوینت بازاریابی داخلی

کاربرد این پاورپوینت : پاورپوینت بازاریابی داخلی تمام ابعاد لازم برای درک و آشنایی با بازاریابی داخلی سازمانها را تشریح میکند و این پاورپوینت برای کارشناسان منابع انسانی مفید است. همچنین منبع مناسب برای کسانی که می‌خواهند با کلیات بازاریابی داخلی در زمانی کوتاه آشنا شوند.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره ۸ از پاورپوینت بازاریابی داخلی این گونه آمده است :

در زمینه بازاریابی داخلی یکسری اصول بیان گردیده است که بیشتر به عنوان معیارهای اصلی بازاریابی داخلی مطرح هستند تا یک اصل.هر فرآیندی که از عرضه کنندگان داخلی سرچشمه می گیرد، در مراحل بعـــــــدی می بایست برای مشتریان ارزش آفرینی کند . نیازها و انتظارات مشتریان داخلی می بایست با عرضه کنندگان داخلی در ارتباط باشند ، ارزیابی خدمات ارائه شده به وسیله مشتریان داخلی نیازمند ارتباط مستمر با عرضه کنندگان داخلی است. هدف فرایند بازاریابی داخلی بهبود مستمر و مداوم ارائه محصولات و خدمات در سطح سازمان است . تمامی این اصول بیان گر فرایند بازاریابی داخلی از سمت مشتریان داخلی به سوی مشتریان خارجی سازمان است .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا