پیشینه پژوهش هاتحقیق و مقاله

ادبیات تحقیق رهبری، شخصیت و اثربخشی

Word
Word

عنوان کامل تحقیق: ادبیات تحقیق رهبری، شخصیت و اثربخشی

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: ۲۶

 

فهرست مطالب: مقدمه – تعریف رهبری – انتخاب رهبر – شخصیت و رهبری – شخصیت و اثرگذاری – شخصیت و رفتار – رفتار رهبر – رهبر و تاثیرگذاری – مطالعات همکاری رهبر

این ادبیات تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل ادبیات تحقیق رهبری و شخصیت و اثربخشی

کاربرد این ادبیات تحقیق : ادبیات تحقیق رهبری، شخصیت و اثربخشی یک فایل جامع و کامل در موضوع پیرامون رهبری و ارتباط آن با اثرگذاری و رفتارهای آن می باشد و همراه با مطالعات قبلی در این زمینه می باشد. این فایل می تواند منبع مناسبی برای تدوین پایان نامه با موضوعات مرتبط رهبری باشد. همچنین در این فایل در مورد نظریات و همچنین تحقیقات قبلی و پژوهشگران آن بررسی شده است.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره ۶ از ادبیات تحقیق رهبری و تاثیر بر شخصیت و اثربخشی این گونه آمده است :

تعریف رهبری بر پایه زیردستان مشتاق یا مدئوسین به طور فرضی بیان می دارد که رهبری و اثرگذاری دو مفهوم یکسان می شوند. بدین ترتیب ما اشتباه می گیریم این دو را. مدئوسین مشتاق ممکن است یک اثر داشته باشند و ممکن است باعث ارتقاء عملکرد اجرام گردیده شوند.
اثر گذاری سازمانی با دستیابی به اهداف مهم نیست، چگونگی رسیدن به اهداف مهم است. هدف ممکن است توسط کارمندان بی اشتیاق و یا بی تفاوت و بی میل هم کسب شود.

 

در صفحه شماره ۲۴ از ادبیات این تحقیق در آموزشگاه این گونه آمده است :

یک گروه از تئوری بیان می کند که فرمهای خاصی از رهبری علت مستقیم تأثیرگذاری سازمانی می باشد (‌تئوری های جهانی ) گروه های دیگر تئوری ها شامل متغیرهای میانه ، ما بین رهبری و تأثیرگذاری است (‌تئوری های تصادفی ) چه
برای بیش از ۳۰ سال Meuton , Blake ادعا می کردند که یک شیوه عالی برای رهبری وجود دارد . Fidler عالی ترین حمایت کننده برای مدل تصادفی که ادعا می کرد که رفتار رهبری ، باید متعادل با موقعیت باشد تا اثرگذاری سازمانی را به وجود آورد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا