نرم افزارهای کاربردی

تبدیل فایلهای اتوکد به PDF

عنوان کامل: نرم افزار تبدیل برگهای استاندارد اتوکد به PDFبه طور پیوسته و سریع

اتوکد
اتوکد

نوع فایل : ماکرو (.dvb) قابل اجرا در AutoCad همراه با فایل راهنمای تصویری فارسی و کاملاً واضح و روشن و ساده (قدم به قدم)

مهندس های عمران، معمارها و مهندسهای مکانیک و خلاصه همه آنها که با اتوکد (AutoCad) کار می کنند، بارها به دلایلی مثل اطمینان از تنظیم نهایی فایلها جهت چاپ، درخواست کارفرما و کم شدن حجم فایلها جهت ارسال الکترونیکی نیازمند تبدیل تعداد قابل توجهی از نقشه ها _که در برگهای استاندارد A0 تا A5 در محیط اتوکد ترسیم کرده اند_ به فایل PDF شده اند. حتی تصور اینکه مجبور باشیم برای هر برگ، از پنجره مربوط به چاپ در اتوکد بر روی Window کلیک کرده و محدوده مورد نظر برای چاپ را تعریف کنیم، خسته کننده است. نرم افزار AutoCad PDF Maker که ما برای شما آماده کرده ایم، یک فایل ماکرو است که پس از بارگذاری، بسادگی این امکان را برای شما فراهم می آورد که با کمک نرم افزار PDF گر مناسب (مثل PDF-XChange 4.0 for ABBYY که پیوند دانلود رایگان آن نیز در دسترس است) به طور پیوسته و پشت سر هم بدون اینکه مجبور به محدوده چاپ باشید فایل PDF تمامی برگها در کمترین زمان ممکن ساخته شود.

از این به بعد کارِ شما برای تبدیل برگهای استاندارد اتوکد به PDF بسیار ساده شده است و تنها چند کلیک کافی است …

 

اتوکد به PDF
اتوکد به PDF

مزیتهای استفاده از نرم افزار کاربردی تبدیل AutoCad به PDF :

– تبدیل آسان و بی دردسر فایلهای موجود در AutoCad به PDF

– رفع مشکل فونتهای فارسی در تبدیل به PDF نمودن فایلهای AutoCad

– وجود راهنمای فارسی تصویری و بسیار واضح که استفاده از این نرم افزار را بسیار ساده نموده است.

شما به محض پرداخت پول، لینک دانلود نرم افزار را دریافت خواهید نمود و برای اطمینان این لینک برای شما ایمیل نیز می شود.

تحریریه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت (Myindustry) یک پورتال آنلاین است که از سال 1387 با تکیه بر دانش گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ شروع به فعالیت کرده است. این پورتال طی این سالها حجم وسیعی از دانش مدیریت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است. با گذشت چندین سال از فعالیت Myindustry هم اکنون ضمن حفظ تمام امکانات قبلی به صورت رایگان فروشگاه مدیران و فروشگاه فایلهای مدیریتی و عضویت ویژه به عنوان سرویسهای غیررایگان پورتال Myindustry در حال خدمت رسانی است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا