پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان

عنوان کامل : پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان

تعداد اسلایدها: ۸۲ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان: مهارت های انتخاب و استخدام- استخدام بر مبنای قابلیت ها- کافمن و باکینگهام- هوشمندی موردنیاز هر شغل- شیوه های دستیابی به فهرست قابلیت های مورد نیاز یک شغل- فهرست برخی قابلیت های عمومی و رایج- شخصیت و صفات شخصیتی ثابت است یا متغیر- ۴روش عمده برای ارزیابی و انتخاب افراد- مرکز ارزیابی چیست- فهرست برخی تست ها که در آزمون استخدامی بکار می روند- وظایف مدیران اجرایی در فرایند انتخاب- نظریه یادگیری اجتماعی یا الگوبرداری در یادگیری- منابع

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان:

پاور پوینت نحوه استخدام در شرکت های موفق جهانپاور پوینت نحوه استخدام در شرکت های موفق جهان

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان

کاربرد این پاورپوینت :

شرکت‌های موفق بهترین افراد را بکار می‌گیرند، آن‌ها را به بهترین متخصصان و مدیران تبدیل می‌کنند و می‌پذیرند که برخی از آن‌ها را بتدریج از دست بدهند. افراد مستعد جلسات مدیریتی را به چالش وا می‌دارند و منتظر رسیدن دستور مافوق و روشن شدن جهت وزش باد نمی‌مانند. آن‌ها Plastic People  نیستید که آرام و ساکت فقط مطیع دستورات مافوق باشند. پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان به بررسی استخدام در این گونه شرکت های می پردازد و همچنین می تواند به عنوان یک منبع آموزشی و مطالعاتی در این زمنیه مورد استفاده قرار گیرد و برای ارائه های کلاسی و همچنین کاری نیز مفید می باشد.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت نحوه استخدام در شرکت‌های موفق جهان درباره استخدام برتر میخوانیم:

در شرکت‌های موفق، حقوق و مزایا ابزاری برای سوار کردن و نگه داشتن افراد مناسب در اتوبوس است، در حالی که در شرکت‌ها  دیگر گاهی این تصور غلط وجود دارد که می‌توان با انگیزه و پاداش، افراد نامناسب را وادار کرد که رفتار و عملکرد مناسب و مطلوب داشته باشند.

شرکت‌های موفق در یکی دو سال اول استخدام افراد، نرخ خروج از خدمت بالایی دارند (گاهی تا حدود ۵۰ درصد) که ناشی از تمایل آن‌ها برای جذب و حفظ افراد مناسب است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا