پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی

عنوان کامل : پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی

تعداد اسلایدها: ۵۸ اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی بخش معرفی-خلاصه مدیریت-مدل کسب‌و‌کار-برنامه بازاریابی-معرفی و فروش تورها-بخش تکنولوژی-تامین منابع انسانی-تامین مکان شرکت-ساختار سازمانی-برنامه راه‌اندازی و زمان‌بندی اجرایی-تامین منابع مالی

نمونه ای از اسلایدهای پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی :

 

پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی

پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی

کاربرد این پاورپوینت : همان طور که می دانیم  صنعت توریسم امروزه به عنوان یکی از پردرآمد ترین صنایع جهان شناخته می شود و بسیاری از کشور ها همده درآمد خود را از این طریق کسب می نمایند. برای راه اندازی یک کسب و کار گردشگری لازم است علاوه بر رعایت اصول بازاریابی توریستی، با انتخاب صحیح منابع و بکارگیری تکنولوژی های مربوطه، طرح توجیهی کسب کار را برنامه ریزی و اجرا کرد. تمام ابزار های لازم برای اجرای این طرح در این پاورپوینت آمده است. در پاور پوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی شما یک طرح توجیهی کامل برای راه اندازی چنین شرکت هایی را خواهید داشت و حتی در این پاورپوینت با یک مثال واقعی برخورد خواهید داشت که شاخص های اقتصادی و مالی این رح تعیین و مشص شده است و معیارهای تصمیم گیری را برای شما مشخص می کند. شما براحتی با دانلود این فایل می توانید یک نمونه طرح توجیهی با چارچوب مناسب را در اختیار داشته باشید.

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در یکی از اسلایدها از پاورپوینت تدوین طرح کسب و کار یک شرکت توریستی چنین می خوانیم :

امروزه گردشگری یکی از پررونق‌ترین فعالیت‌های اقتصادی جهان است. این صنعت اکنون در بسیاری از کشورها با رشد سریع‌تر نسبت به سایر بخش‌های اقتصادی و با ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، یک صنعت پیشرو تلقی می‌شود. امروزه گردشگری به قدری در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها اهمیت دارد که اقتصاددانان آن را (صادرات نامرئی) نام نهاده‌اند.

در تقسیم‌بندی مهمترین منابع درآمدزایی در جهان، صنعت اکتشاف نفت و پس از آن صنعت خودروسازی و در رتبه سوم گردشگری و جذب گردشگر قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا