پیشینه پژوهش هاتحقیق و پژوهش کاملتحقیق و مقاله

ادبیات تحقیق رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه‌ مند با مدیریت ارتباط با مشتری

Word
Word

عنوان کامل تحقیق: ادبیات تحقیق بررسی رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتبط با مشتری

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: ۵۹

 

فهرست مطالب: مقدمه – مبانی نظری – مدیریت ارتباط با مشتری – نظریه های مدیریت ارتباط با نظریه های مدیریت ارتباط با مشتری – مدیریت دانش – نظریه های مدیرت – بازاریابی رابطه – نظریه های بازاریابی رابطه – پیشینه – پژوهش های مرتبط مدیریت دانش با مدیریت ارتباط با مشتری – پژوهش های ارتباط بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتباط با مشتری – جمع بندی و ارائه مدل مفهومی تحقیق – منابع

این ادبیات تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

این ادبیات تحقیق را رایگان دانلود کنید

نگاهی به فایل ادبیات تحقیق رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه‌ مند با مدیریت ارتباط با مشتری

کاربرد این ادبیات تحقیق : ادبیات تحقیق بررسی رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتبط با مشتری یک فایل مناسب و عالی برای استفاده در مقالات و پایان‌نامه های کارشناسی ارشد و دکترا مرتبط با این موضوعات می باشد در این فایل شما تمام مطالب مرتیط در حوزه مدیریت دانش و بازریابی رابطه مند را خواهید دید و همچنین تمام مدل ها و نظریه ها مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند بررسی شده است. در این فایل که به صورت ورود می باشد تمام مطالب دارای ارجاع و رفرنس است و در پایان فایل ادبیات تحقیق بررسی رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتبط با مشتری، منابع تمام مطالب آورده شده است. این فایل از پایان نامه ای با موضوع بررسی رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتبط با مشتری استخراج شده است

تایید صحت اطلاعات

متاسفانه هم اکنون امکان دریافت این فایل وجود ندارد، پیشنهاد می کنیم این فایل را مطالعه کنید.

در صفحه شماره ۱۶ از ادبیات تحقیق بررسی رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتبط با مشتری  این گونه آمده است :

تسر (۲۰۰۵) معتقد است که مدیریت ارتباط با مشتری به مجموعه ای از موقعیتهایی که مشتری در هنگام تصمیم گیری با آنها مواجه می شود بر می گردد و هر چه مدیریت در این زمینه قوی تر و اصولی تر باشد شرایط خرید برای مشتری آسوده تر و برای فروشنده نیز بهتر پر منفعت تر است و نتیجه ی آن منفعت دو سویه است.

در صفحه شماره ۴۳ از ادبیات تحقیق بررسی رابطه بین مدیریت دانش و بازاریابی رابطه مند با مدیریت ارتبط با مشتری این گونه آمده است :

بنا در اوایل سال (۱۹۸۳) واژه بازاریابی رابطه مند برای اولین بار مطرح شد. بازاریابی رابطه مند هنر کسب وکار امروز است. برای حفظ مشتریان کلیدی (سود آور) موجود، مهارت در ایجاد ارتباط صحیح با مشتری ضروری است. تئوری بازار یابی بدوی یا کلاسیک، عمدتاً به انجام معامله توجه داشت وبه حفظ مشتریان اهمیتی نمی داد. اما با گسترش رقابت و اشباع شدن بسیاری از بازارها و تغییرات پیوسته در محیط و ترکیب جمعیت، شرکتها با این واقعیت روبرو شدند که امروزه دیگر مانند گذشته شرکتها با یک نظام اقتصادی روبه گسترش و بازارهای درحال رشد روبرو نیستند. امروزه هر مشتری ارزش ویژه خود را دارد و اینک شرکتها برای به دست آوردن سهم بیشتری از بــــازار ثابت یا روبه کاهش باید مبارزه کنند، بنابراین هزینه های جذب مشتریان جدید روبه افزایش نهاده است.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام.خواستم بابت وبسایت
    خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم
    باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا