دوره MBA و DBA حرفه‌ای

مدرسه کسب و کار با چندین سال تجربه در آموزش دوره های حرفه ای کسب و کار و افتخار همکاری با چندین شرکت و همچنین مدیران حرفه ای؛ اکنون از واجدین شرایط برای حضور در دوره MBA یکساله و همچنین دوره عالی مدیریت راهبردی کسب و کار DBA دعوت می کند.

دوره MBA

تجربه مدرسه کسب و کار ما در برگزاری دوره های متعدد برای شرکت های برجسته و برگزاری نزدیک به ۵۰ دوره مهارتی MBA با حضور مدیران و کارشناسان عرضه های مختلف تجربه خوبی برای ارائه بهینه دوره های MBA مهارتی ایجاد نموده است و لطف حضور دانش آموختگان بسیار علاقه مند و مستعد افتخارات زیادی برای مشاوران به ارمغان آورده است. ما یقین داریم، پس از طی دوره MBA مدرسه کسب و کار؛ توانایی برجسته ای در فضای کسب و کار پیدا خواهید کرد و به علاوه این مدرک MBA در ارتقای شغلی شما در داخل کشور و حتی خارج کشور کمک خواهد کرد.

برخی از ویژگی‌های دوره MBA حرفه‌ای یکساله

محتوای تخصصی و کاملاً کاربردی جهت پاسخگویی به نیازهای کسب و کار    اگر می خواهید شرایط کسب و کارتان را بهبود دهید !

 

ارائه گواهینامه رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی دارای اعتبار بین المللی    اگر می خواهید در کشورهای دیگر اعتبار داشته باشید !

 

تأیید دوره توسط سازمان جهانی کار (ILO)                                           اگر در سالهای آینده قصد کار در خارج و یا مهاجرت دارید !

 

ارائه مدرک قابل ترجمه، معادل ۲ سال سابقه کار                                  اگر می خواهید با سابقه شوید!

 

قابلیت ترجمه رسمی و تأییدیه قوه قضاییه                                           اگر می خواهید در شغلتان ارتقا بگیرید !

 

امکان ادامه تحصیل در دوره های عالی DBA                                        اگر می خواهید ادامه تحصیل دهید !

 

فرم انتهای همین صفحه را به منظور دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر دوره MBA تکمیل فرمایید

دوره MBA حرفه ای یکساله

فرم انتهای همین صفحه را به منظور دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر دوره MBA تکمیل فرمایید

دوره DBA

تردیدی نیست که مدیران و صاحبان کسب و کار برای مدیریت سازمان خود در بالا و پایین های بازار، بیش از هر چیز به مهارت های کلیدی مدیریت و کسب و کار نیاز دارند در نتیجه می تواند گفت نقطه آغاز حرکت به سمت تعالی از پرورش مدیران آغاز می شود. دوره Doctorate of Business Administration (دکترای حرفه ای کسب و کار) با تمرکز بر دانش کاربردی و ایجاد مهارت های عملی در مدیران میانی و ارشد سازمان ها یک گزینه بسیار مناسب برای مهارت آموزی و تقویت دیدگاه کل نگر، تحول نگرش و تغییر بینش کسب و کار برای کسانی که در عرصه عمل با مسائل و مناسبات مواجه هستند می باشد. هم اکنون در سطح جهان به DBA به عنوان یک دوره عالی جهت سرمایه گذاری نگاه می شود و با توجه به اثربخشی های آن بسیار مورد توجه می باشد. محتوای دوره DBA بر خلاف دوره های دانشگاهی هم چون PHD مدیریت که بیشتر متوجه علم و اصول نظری مدیریت هستند، بیشتر به سمت اجرا و عملی سازی برنامه ها متمایل است. دانش پذیران دوره DBA در هر زمینه ای که فعالیت دارند می آموزند چگونه با استفاده از تکنیک ها و ابزارها و نگاه چارچوب مند خود پاسخی برای نیازها و شکاف ها بیابند و به توسعه کسب و کار خودشان کمک کنند.

ویژگی‌های دوره DBA حرفه ای

آموزش به روش مطالعه موردی Case Study مطابق با روش مدرسه هاروارد

  • برگزاری کلاس ها به صورت کارگاهی و کار تیمی
  • بهره گیری از هیئت علمی مجرب داخلی و خارجی
  • برگزاری سمینارهای تخصصی بر اساس نیازسنجی
  • بازدیدهای علمی
  • اعطای مدارک معتبر داخلی و بین المللی
  • عضویت در انجمن های تخصصی
  • عضویت در نشریات معتبر مدیریتی

با تکمیل فرم زیر اطلاعات بیشتر را دریافت نمایید

اطلاعات بیشتر از دوره MBA و DBA

با تکمیل این فرم، کارشناسان تخصصی MBA و DBA برای توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

ما برای ارائه مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیریم. اگرچه وارد کردن نام اجباری نیست، ولی کمک می‌کند با شما راحت‌تر ارتباط بگیریم.
به نظرم، تلفن همراه را وارد کنید بهتر است، که بتوانیم اطلاعات را هم با تماس تلفنی و هم اطلاعات مکتوب را در پیام‌رسان بفرستیم.
پیشنهاد می‌شود برای ارتباط بهتر،آدرس ایمیل خود را هم وارد کنید.
اگر چیزی هست که باید بدانیم، اینجا بنویسید. خالی باشد هم ایرادی ندارد !

دوره MBA و DBA با رویکردی کاربری

ما بر این باور هستیم که برای صاحبان کسب و کار و مدیران با تجربه، باید دوره های MBA و DBA متفاوتی در مقایسه با دانشجویان کم تجربه و همچنین دوره های آکادمیک دانشگاه طراحی و برگزار نمود. از این روی دوره MBA و حتی دوره DBA در مدرسه کسب و کار ما، کاملاً کاربردی و با رویکری اجرایی و عملیاتی طراحی و برگزار می گردد. دوره MBA در مدرسه کسب و کار ما، این قابلیت را در شما ایجاد می کند که بتوانید به بهترین شکل پس از پایان دوره، کسب و کار جدید خود را شروع کنید و یا به کسب و کار قبلی خود رونق و رشد و توسعه دهید.

دکمه بازگشت به بالا